Інкубатор — це спеціальний пристрій, який створює оптимальні температурні умови для висиджування яєць. Також використовують такі пристрої для вирощування пташенят або дитинчат інших тварин, у тому числі домашніх. Сучасні моделі таких пристроїв здатні встановлювати оптимальні параметри температури та вологості, необхідні для розвитку ембріонів чи малюків. Деякі прилади також контролюють стан організму вихованця, у тому числі серцебиття та дихання. Але як вибрати і які бувають інкубатори для свійських тварин? Розберімося разом.

Які бувають інкубатори для тварин?

Як вибрати та які бувають інкубатори для домашніх тварин?

Вибір інкубатора для тварин залежить від виду ваших вихованців. Ось деякі типи інкубаторів, які застосовують для розведення та відтворення різних тварин, у тому числі й домашніх:

  • Інкубатори для птахів. Це найпоширеніший тип інкубаторів. Вони застосовуються для інкубації яєць птахів, таких як кури, качки, гуси, індики та перепілки. Замовити інкубатор для птахів зазвичай можна з температурним контролем, встановленням швидкості обертання яєць, регулюванням вологості та провітрювання.
  • Інкубатор для рептилій. Ці прилади застосовуються для інкубації яєць рептилій, таких як ящірки, змії, черепахи та інші. В них створюються оптимальні умови для розвитку ембріонів. Існують прилади з автоматичним регулюванням температури, вологості, освітлення та інших параметрів.
  • Інкубатори для дрібних ссавців. Деякі пристрої для інкубації яєць можуть використовуватися і для представників дрібних ссавців, таких як хом'яки, миші, кролики та інші. Такі інкубатори для тварин з каталогу нашого магазину мають контроль температури та інших параметрів усередині пристрою.

Інкубатори для домашніх тварин

  • Інкубатор для риби. Їх називають інкубаторами для ікринок риби. Це прилади для контрольованого штучного виведення молодняку ​​риб. Вони виростають під спеціально створеними оптимальними умовами виживання ікринок, включаючи температуру та інші параметри води.
  • Інкубатори для комах. Дані прилади широко використовуються у наукових дослідженнях, фермерстві та акваріумістиці. Вони дозволяють створювати оптимальні умови для розвитку личинок комах, таких як метелики, таргани, цвіркуни та інші види. До речі, сьогодні багато хто захоплюється розведенням таких тварин.

Особливості конструкції інкубаторів

У процесі вибору таких пристроїв потрібно враховувати, для яких тварин інкубатор. Купити його важливо так, щоб у ньому створювалися оптимальні умови для ваших вихованців. Цьому сприяє, наприклад, використання датчиків кисню, температури, щільності, вологості та інших параметрів. Пристрій інкубатора має багато стандартних компонентів:

  • Корпус. Інкубатор зазвичай має корпус з утепленого матеріалу, який забезпечує хорошу ізоляцію та передачу тепла. Корпус може бути виготовлений із пластику та металу, між якими є порожнина, щоб акумулювати тепло.
  • Терморегулятор. Це один із найважливіших елементів. В інкубаторі він підтримує стабільну температуру. Терморегулятор автоматично регулює нагрівальний елемент або кондиціонування повітря, щоб підтримувати задану температуру.
  • Яйценосій або підставка. Такий інкубатор для тварин замовити з доставкою можна зі спеціальним яйценосієм або підставкою, на яку поміщають яйця або дитинчат для їх розвитку. Яйценосій може мати спеціальні відсіки або контейнери для зберігання яєць у потрібному положенні.

Інкубатори для птахів

  • Підтримка вологості Для успішного виведення тварин в інкубаторі необхідно створити оптимальний мікроклімат, у тому числі за рівнем вологості. У більшості інкубаторів є спеціальний резервуар або система, яка випаровує рідину в порожнину інкубатора.
  • Система вентиляції. Хороше провітрювання необхідне для очищення повітря та надходження свіжого повітря всередину інкубатора. Завдяки цьому запобігається скупчення вуглекислого газу та покращується надходження кисню, необхідного для живих організмів.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити інкубатори для домашніх тварин. Ціни на них у нас цілком доступні. З їхньою допомогою ви зможете забезпечити зігрівання домашніх тварин для захисту від холоду, підтримки здоров'я, підвищення комфорту.