0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Дерматоскопи

Дерматоскопи, купити які від кращих виробників пропонується в Biovet, призначені для діагностики, терапії захворювань, пов'язаних зі шкірою і вовняним покровом тварин. Портативність і можливість автономної роботи дозволяють використовувати прилади не тільки в умовах ветеринарної клініки або хірургічного пункту, а й на виїзді, коли потрібно надати екстрену допомогу на фермі, сільськогосподарському підприємстві.

Чим відрізняються ветеринарні дерматоскопи?

Дерматоскопи спрощують роботу ветеринара, роблять огляди і лікування тварин більш точними і ефективними. За допомогою цих пристроїв фахівець може своєчасно виявити небезпечне захворювання шкіри, новоутворення і вжити відповідних заходів для збереження здоров'я вихованців. До переваг сучасних дерматоскопів відносяться:

  • універсальність. Прилади застосовуються при обстеженні тварин будь-яких порід і розмірів;
  • оснащення якісними лампами з реостатом, що дозволяє регулювати яскравість;
  • можливість установки необхідного фокуса, 10-ти кратного збільшення області шкірного покриву, що оглядається;
  • ручка з якісного металу, стійка до негативних зовнішніх впливів, що має антиковзаюче покриття;
  • можливість використання акумуляторних батарей для подовження автономності роботи;
  • оснащення замком системи «Клік»;
  • легкість огляду родимок, пігментних плям, новоутворень, діагностування екзем, лишаю, інших дерматологічних захворювань інфекційного або хронічного характеру.

Де купити дерматоскопи ветеринарні недорого?

У каталозі нашого інтернет магазину Biovet купити дерматоскопи для ветеринарії, отоскопи, ларингоскопи, офтальмоскопи, ветеринарні термометри і інше діагностичне обладнання, пропонується безпосередньо від виробника, за оптимально доступною ціною. Щоб оформити замовлення, ви можете скористатися онлайн заявкою або зв'язатися з менеджерами. При необхідності, можлива організація доставки за вказаною адресою (у відділення транспортної компанії). Телефонуйте, якщо потрібна консультація по функціональним особливостям дерматоскопів, допомога у виборі підходящої саме вам моделі.

Вгору