0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інфрачервоні лампи для обігріву тварин

Інфрачервоні лампи для обігріву тварин, купити які в каталозі Biovet ви можете вже сьогодні, підвищують опірність поголів'я до хвороб, помітно прискорюють ріст молодняка, знижують втрати при вирощуванні поросят на 25%. При обігріві ферм з використанням інфрачервоних ламп витрати електроенергії мінімальні. Продукція відрізняється гарантованою якістю, пролонгованим терміном експлуатації, безпекою, підвищеної рентабельністю, відповідністю чинним стандартам.

Де купити інфрачервоні лампи для обігріву тварин недорого?

Пропоновані інфрачервоні лампи для обігріву тварин перетворять понад 90% споживаної електроенергії в корисне тепловипромінювання. Прилади успішно використовуються для оснащення свинарників і тваринницьких ферм з метою захисту поголів'я від переохолодження в осінньо-зимовий період. До основних переваг світильників з інфрачервоним випромінюванням відносять такі фактори:

  • висока енергоефективність;
  • істотне збільшення середньодобового приросту ваги;
  • позитивний вплив на імунну систему тварин;
  • можливість облаштування переривчастого режиму обігріву;
  • універсальність і довговічність експлуатації.

Якщо ви шукаєте, де купити інфрачервоні лампи для обігріву тварин недорого, то звертайтеся в наш інтернет-магазин Biovet. Ціни на освітлювальні прилади, брудери для інфрачервоних ламп HL, тип цоколя R7s-7, брудери для інфрачервоних ламп, тип цоколя Е27, УЗД сканери для свиней, у нас від виробників, при замовленні оптових партій пропонуються вигідні знижки. При необхідності отримання консультації щодо функціональності ламп, а також допомоги в оформленні заявки - телефонуйте операторам.

Вгору