0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Діагностичні набори

Діагностичні набори, пропоновані в онлайн каталозі Biovet, розроблені для проведення оглядів, лікування, надання екстреної допомоги тваринам при патологіях і захворюваннях, пов'язаних зі шкірою, очима, гортанню, вушними раковинами. Ветеринарне обладнання відрізняється високою якістю, універсальністю використання, ефективністю, функціональністю. Завдяки компактності і автономності діагностичні набори можна застосовувати, як у ветеринарних клініках, так і на виїзді, в польових умовах.

Особливості ветеринарних діагностичних наборів

Комплекти характеризуються зручністю, довговічністю експлуатації, відповідністю призначенню і чинним медичним стандартам. Застосування обладнання спрощує роботу ветеринарів, робить діагностику, терапію і надання медичної допомоги більш ефективним. До переважних особливостей діагностичних наборів відносять:

  • практичність завдяки покращеній комплектації;
  • в разі поломки або втрати - можливість заміни інструментів, включених в набір;
  • висока якість, а також просунута функціональність (оснащення джерелами світла з можливістю регулювання яскравості, зручними і міцними рукоятками, акумуляторами, змінними насадками, якісними лінзами та ін.);
  • стійкість щодо зовнішніх пошкоджень;
  • можливість обробки змінних насадок в автоклаві (в залежності від моделі).

Асортимент каталогу постійно розширюється, наповнюється новинками і найбільш популярними комплектами. Тому ви завжди можете вибрати відповідні отоскопиофтальмоскопидерматоскопиларингоскопи, які підходять для лікування, діагностики та профілактичних оглядів тварин всіх порід і розмірів.

Купити діагностичні набори для ветеринарії

Щоб купити діагностичні набори, скористайтеся пропозиціями нашого спеціалізованого інтернет магазину Biovet і зробіть замовлення обраних позицій. Якщо потрібно, наші менеджери проведуть консультацію щодо комплектації та функціонального призначення виробів. Телефонуйте для отримання допомоги в оформленні оптового замовлення.

Вгору