0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Опромінювачі бактерицидні (кварцеві)

Опромінювачі бактерицидні, які пропонується купити в інтернет-магазині Biovet, призначені для здійснення знезараження приміщень різної площі та призначення. Ефективно і швидко прилади знищують бактерії, що знаходяться в повітрі і на поверхнях, дозволяючи дезінфікувати ветеринарні, стоматологічні кабінети, дослідні лабораторії, операційні, а також інші об'єкти, що вимагають бактерицидної обробки.

У чому особливості опромінювачів бактерицидних?

Прилади відрізняються універсальністю - можуть застосовуватися в медичних установах, дослідних/ діагностичних центрах, житлових приміщеннях, на об'єктах харчової промисловості і не тільки. Конструкція ламп пропонується настільна, настінна, стельова або пересувна. Опромінювачі можуть мати одну або кілька ламп. До інших особливостей знезаражувальних пристроїв відносяться:

  • можливість додаткового оснащення захисними екранами, що дозволяє людям чи тваринам перебувати в приміщеннях безпосередньо під час обробки ультрафіолетом;
  • можливість дооснащення дротами та вилками;
  • високоякісний корпус, виготовлений з металевого сплаву і покритий стійкою до зовнішніх агресій порошковою фарбою;
  • простота, зручність, безпека використання при дотриманні рекомендацій виробника;
  • швидке знезараження приміщень різного призначення і площі;
  • довговічність безаварійної експлуатації.

Де купити бактерицидні опромінювачі недорого?

В каталозі Biovet бактерицидні опромінювачі купити пропонується за оптимально доступними цінами. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому поставляємо найкраще обладнання для ветеринарії за вигідною вартістю. Ви можете придбати за оптимальними розцінками рециркулятори ультрафіолетові бактерицидні, опромінювачі для води (знезараження), аквадистилятори, стерилізатори повітряні і інше. Для замовлення обраних приладів зв'яжіться з нашими операторами або залиште on-line заявку через сайт. Доставка придбаних товарів здійснюється по Києву та містам України. Спосіб оплати ви вибираєте найбільш зручний - готівкою або банківським переказом.

Сортування:
Вгору