0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Центрифуги лабораторні

Центрифуги лабораторні ветеринарні широко використовуються в лабораторіях різного рівня для проведення аналізів. Вони використовуються для розшарування багатокомпонентних рідких або емульсійних сумішей з неоднорідною вагою за допомогою відцентрової сили. З їх допомогою поділяють кров, віруси, білки та інші дисперсні суміші, забезпечуючи точність показників лабораторних досліджень. Сучасні моделі даних приладів також оснащуються змінними роторами, регулюванням швидкості та таймером часу.

Види лабораторних центрифуг

Ветеринарні лабораторні центрифуги поділяють за кількома параметрами. Серед них можна виділити:

  • призначення використання;
  • функціональність;
  • розташування;
  • об'єм досліджуваного матеріалу.

Які ж переваги використання даних пристроїв?

  • Точний поділ неоднорідних рідин.
  • Тривалий термін використання.
  • Простота та безпека експлуатації.
  • Прийнятна вартість.

Універсальні лабораторні центрифуги купують ветеринарні лікарні, ветаптеки, а також великі тваринницькі ферми і маслозаводи, які використовують їх для здійснення контролю якості молокопродуктів, молока, визначення в їх складі кількості жиру і білка.

Особливості будови лабораторних центрифуг для ветеринарії

Звичайна центрифуга випускається в металевому корпусі та доповнюється пластиковими деталями. Вона складається з електроприводу, має блок зовнішнього управління і спеціальний диск з контейнерами. Таймер використовується для контролю час роботи центрифуги і її автоматичного відключення. Універсальність пристрою забезпечується можливістю здійснення зміни дисків, а автоматичне блокування виключає ввімкнення приладу з відкритою кришкою.

Інтернет-магазин Biovet пропонує широкий асортимент лабораторних центрифуг, обладнання для ІФА, гематологічних аналізаторів, біохімічних аналізаторів, аналізаторів газів крові та електролітів та іншого устаткування за максимально вигідними цінами. За додатковою консультацією з роботи приладів та умов доставки ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Сортування:
Вгору