0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Електрохірургічні апарати

Електрокоагулятори, представлені в каталозі Biovet, використовуються у ветеринарній хірургії для різання, коагуляції судин і м'яких тканин без анестетиків, в умовах амбулаторних клінік і ветеринарних центрів. Дія приладів заснована на властивостях струму високої частоти. Конструктивно апарати мають 2 частини: електронний блок і ножну педаль. Операції проводяться спеціальними електродами (монополярними та біполярними), які підключаються до електрокоагулятора.

Купити ветеринарний коагулятор недорого

У нашому інтернет-магазині Biovet купити ветеринарний коагулятор можна недорого з огляду на те, що обладнання поставляється напряму від виробників, без посередницьких послуг. Ціна на електрокоагулятори залежить від:

  • Моделі приладу.
  • Функціональних можливостей.
  • Комплектації.

Кожен апарат відповідає ГОСТам, чинним нормам, має підтверджуючі документи, паспорт, сертифікати та поставляється з офіційними гарантіями виробника. Використовувати таке обладнання допускається в ліцензованих ветеринарних клініках. При цьому гарантійне обслуговування пропонованої техніки (безкоштовне усунення дефектів, що виникли не з вини користувача) здійснюється нашою компанією на протязі 6-18 місяців. Умови гарантії зазначені у відповідному розділі нашого сайту.

Переваги електрокоагуляторів

Прилади, за допомогою яких здійснюються хірургічні операції з різання, припікання судин і м'яких тканин - це сучасна апаратура для професійного використання. Серед основних переваг техніки:

  • Ергономічний дизайн.
  • Багатофункціональність.
  • Зручність, простота застосування.
  • Зрозумілий інтерфейс.
  • Наявність сертифіката відповідності, реєстраційного посвідчення (паспорта).

Ви можете купити електрокоагулятор відповідної моделі, кисневий концентратор, скалер ультразвуковий, ендоскоп, відсмоктувач хірургічний за оптимальною вартістю вже сьогодні. Також у вас є можливість стати нашими партнерами і співпрацювати з Biovet на правах дилерів по схемі B2B. Якщо ваш бізнес пов'язаний з реалізацією якісного ветеринарного обладнання - звертайтеся і отримуйте вигідні умови прямих поставок!

Вгору