0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для стрижки овець

Машинки для стрижки овець є приладами, які необхідні на спеціалізованих фермах або в приватних тваринницьких господарствах. За допомогою цих електричних пристроїв легко здійснювати ефективну і безпечну стрижку овець. Машинки зручно лежать в одній руці, не потребують будь-якого спеціалізованого догляду, можуть експлуатуватися в умовах з температурним режимом в межах 40ºС. На всю продукцію, представлену в каталозі Biovet, надаються гарантії виробника.

Основні відмінності машинок для стрижки овець

За роботу пристроїв відповідають потужні двигуни, вбудовані в руків'ях. Ножі встановлюються в стандартні гребінки, можуть зніматися для чищення або заточування, змінюватися на нові. Притиснення ножів регулюється користувачем. Основні відмінності машинок наступні:

  • низький рівень шуму, що виключає дискомфорт тварини під час стрижки;
  • наявність вбудованого фільтра, що забезпечує захист двигуна від попадання ворсу, сторонніх частинок, бруду;
  • якісний корпус, стійкий до механічних пошкоджень, високих температур, корозії;
  • простота використання та догляду;
  • тривалість експлуатації при дотриманні рекомендацій, зазначених виробником.

Маючи в своєму розпорядженні професійну машинку для стрижки овець, ви підвищуєте рентабельність тваринницького господарства, одночасно виключаючи ризики травмування вихованців в процесі обробки. Для зручності зберігання, перенесення, транспортування приладів комплектацією передбачені спеціальні валізи.

Купити машинку для стрижки овець недорого

У нашому інтернет-магазині техніка пропонується безпосередньо від виробників. Тому купити машинки для стрижки овець, дозатори вітамінів та ліків, обладнання для освітлення об'єктів тваринництва Ledeco, вакцинатори для птахівництва, дебікери для птахівництва та інше, в Biovet ви можете за оптимальними цінами. Для уточнення вартості і функціональності пристроїв, зв'яжіться з нашими операторами вже сьогодні. Ви можете зателефонувати нам, залишити on-line заявку, відправити запит на електронну пошту. Доставка приладів здійснюється по містах України спеціалізованими сервісами. Оплату ви проводите зручним для вас способом - готівкою або банківським переказом.

Вгору