0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Отоскопи

Отоскопи, купити які за вигідними цінами пропонується в інтернет магазині Biovet, призначені для здійснення діагностики, а також терапії слухового проходу у тварин різних розмірів і порід. Якісні прилади відрізняються сучасним дизайном, розширеною функціональністю і можуть успішно використовуватися ветеринарами в клініках, хірургічних пунктах при наданні екстреної допомоги, в спеціалізованих медичних центрах.

Переваги отоскопів

Пропоновані каталогом ветеринарні отоскопи - це сучасні прилади, розраховані на професійне застосування в процесі діагностики слухового проходу, барабанної перетинки, для виявлення патологій, наростів, захворювань, сторонніх предметів у тварин. Серед відмітних переваг отоскопів відзначають:

  • ергономічний, зручний в експлуатації, міцний корпус;
  • оснащення якісними поворотними лупами з можливістю оптимального збільшення;
  • інтеграцію довговічних і яскравих світлодіодних або галогенних ламп (в залежності від моделі);
  • оснащення зручними замками системи «Клік»;
  • можливість тривалої автономної роботи завдяки акумуляторним батареям;
  • комплектація змінними вушними насадками (пластиковими, металевими) різних діаметрів.

Прилади мають компактні розміри, гарантовано високу якість і довговічність. Застосування отоскопів можливе в польових умовах, при необхідності надання швидкої допомоги тваринам на сільськогосподарських підприємствах або приватних фермах.

Як купити отоскоп ветеринарний?

Щоб купити отоскоп для ветеринарії, ларингоскоп, ветеринарний тонометр, дерматоскоп та інше обладнання, скористайтесь каталогом Biovet. Вибравши відповідну по всіх параметрах модель виробу, оформлюйте замовлення. Заявки приймаються через сайт онлайн магазину, а також по телефону. При необхідності наші менеджери проводять консультації щодо функціональності моделей, комплектації, знижок на придбання оптової партії. Доставка можлива по Україні і здійснюється спеціалізованими транспортно-кур'єрськими службами.

Сортування:
Вгору