0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Датчики до УЗД апаратів Kaixin

Для виконання ультразвукової діагностики організму тварини крім відповідного УЗД апарату необхідні також спеціальні аксесуари та датчики. Вони бувають найрізноманітнішими. Але найбільш комфортні для ветеринарії бездротові УЗД датчики. Купити в Україні їх найкраще через наш інтернет-магазин Біовет. Адже у нас представлені гарантовано якісні фірмові пристрої даного типу. З їх допомогою можна обстежувати тварин будь-яких видів при діагностиці різних захворювань безпосередньо на місці їх перебування.

Як вибрати та де купити бездротові УЗД датчики для ветеринарії в Україні?

Прилади даного типу зручні тим, що дозволяють здійснювати обстеження пацієнта без прив'язки до сканера в прямому розумінні. Природно, цей датчик транслює отриману в процесі діагностики організму інформацію на дисплей, що приймає сигнал. Для цього використовується спеціальний додаток, розроблений, наприклад, під ОС iOS і Android. Такі бездротові УЗД датчики для ветеринарії купити в Києві можна для роботи через Wi-Fi безпосередньо з ультразвуковим обладнанням, а також з його аналогом на смартфоні або планшеті. Через датчик отримана інформація транслюється в такий додаток. Він запускається на використовуваному пристрої через з'єднання без використання дроту.

Можливості

Програма, що застосовується в додатку, дає можливість здійснювати елементарні вимірювання та архівувати отриману інформацію. При необхідності зображення, отримане в ході діагностики, можна переслати для надання віддаленої консультації від іншого фахівця або консиліуму лікарів. Такі ветеринарні бездротові УЗД датчики замовити з доставкою можна для здійснення первинного обстеження. Для цього фахівець може носити прилад з собою. Всі настройки програми виконуються автоматично. А інтерфейс такої системи цілком зрозумілий інтуїтивно. Це дозволяє оперативно виконувати діагностику навіть без великого досвіду такої роботи.

Переваги

Одна з найважливіших переваг такого пристрою полягає в тому, що він робить доступними обстеження пацієнтів не тільки в клініці, але і в умовах їх перебування в конкретний час. Наприклад, такий прилад дозволяє здійснювати діагностику органів і тканин тварини на фермі або на випасі. Широкому застосуванню сприяє і можливість ветеринарні бездротові УЗД датчики купити недорого в нашому інтернет-магазині. Застосування літієвої акумуляторної батареї дозволяє використовувати апарат на впродовж 2 годин безперервної роботи. У комплекті з приладом йде зарядний пристрій.

Використання

Рекомендується використовувати даний прилад для обстеження органів черевної порожнини, серцево-судинної системи, при наданні невідкладної допомоги. Він ефективний також при виконанні малоінвазивних хірургічних операцій, здійснюваних під ультразвуковим спостереженням. Найчастіше бездротові УЗД датчики для ветеринарії замовити воліють ветеринарні фахівці, яким доводиться робити пункцію різних видів кровоносних судин. Прилади даного типу незамінні при здійсненні аспірації сечовика, чищенні абсцесів, виконанні біопсії печінки та інших аналогічних маніпуляцій.

Особливості

Датчики такого типу відрізняються компактністю, легкістю, можливістю застосування в будь-яких місцях. Через відсутність проводу використовувати прилад набагато зручніше, що особливо важливо в роботі з тваринами. Застосування інноваційних складників дозволяє забезпечити якісний зв'язок зі сканером. Такі бездротові УЗД датчики для ветеринарії в каталозі Біовет вибрати можна для різних режимів сканування. Вони забезпечують проникнення ультразвукового сигналу на різну глибину. Найчастіше для сканування органів і тканин в організмі тварин досить досягнення глибини 7,9-22,7 см. При цьому прилад видає такі параметри, як відстань до об'єкта, його площа, кут нахилу, пульс та інші актуальні для діагностики дані.

Сортування:
Вгору