0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Стерилізатори медичні повітряні

Стерилізатори повітряні призначені для дезінфекції хірургічних інструментів, голок, шприців, скляних медичних приладів, які витримують нагрівання понад 200ºС. Устаткування, представлене в Biovet, відрізняється високою якістю, надійної термоізоляцією, відповідністю чинним стандартам. Автоклави можуть застосовуватися в ліцензованих клініках, лабораторіях, ветеринарних центрах.

Купити стерилізатори повітряні в лізинг

У нашому інтернет-магазині сухожари запропоновані за оптимальними цінами. Поставки обладнання здійснюються від виробника, що виключає посередницькі переплати. Зверніть увагу! Купити стерилізатори повітряні в Biovet ви можете також на умовах лізингу.

До переваг продукції відносяться:

  • потужні, надійні двигуни;
  • високоякісні матеріали, з яких виготовлені завантажувальні коробки, камери;
  • універсальність - можливість дезінфекції різного термостійкого інструменту;
  • зручний інтерфейс, який інформує про процес стерилізації (температура, час, етапи заданого циклу);
  • можливість блокування, аварійного відключення автоклава в разі відхилення від допустимого температурного режиму.

Асортимент стерилізаторів в Biovet

З огляду на тенденції попиту на медичні шафи для дезінфекції, в наш асортимент ми вносимо найбільш популярні моделі обладнання. У нас ви можете замовити стерилізатори повітряні з різними режимами роботи і з різною кількістю завантажувальних коробок, а також стерилізатори парові, термостати сухоповітряні, камери ультрафіолетові, опромінювачі бактерицидні (кварцові) та інше обладнання для дезінфекції. Для складання заявки достатньо заповнити он-лайн форму або зв'язатися з менеджерами.

Вгору