У процесі виконання різноманітних операцій тваринам використовують найчастіше ті ж прилади, що і в класичній медицині. Насамперед це ветеринарні електрокоагулятори. Переваги в хірургічних втручаннях при використанні цього обладнання безцінні. Адже вони дають змогу подолати такі ризики, як кровотеча, ускладнення, слабка точність розрізів. З цих, а також з багатьох інших причин сучасні ЕХВЧ у ветеринарії надзвичайно затребувані.

Електрокоагулятори ветеринарні: застосування й переваги в хірургічних втручаннях

Основні функції та методи використання електрокоагуляторів у ветеринарії

Використання цього обладнання дає потужний гемостатичний результат. Крім того, ЕХВЧ мають і безліч інших актуальних переваг.

Ключові завдання електрокоагулятора

У сучасній ветеринарній хірургії електрокоагулятори з каталогів топових виробників незамінні через їхню високу ефективність. Зокрема, таке обладнання необхідне:

  • для нормалізації стану здоров'я тварини;
  • для запобігання крововтрат під час операції;
  • для швидкого точного хірургічного втручання.

Електрокоагулятори ветеринарні в хірургічних втручаннях

Потенційні можливості сучасного ЕХВЧ

Такі прилади, як ветеринарні електрокоагулятори, в хірургічних втручаннях застосовують для втілення безлічі унікальних завдань. Насамперед це коагуляція, розрізання кровоносних судин, розсічення тканин без використання анестезії. І все це можливо завдяки використанню високочастотної електрики точкового впливу. Для втілення цієї технології застосовується кілька ключових способів.

Застосування електрокоагуляторів

Задіюються дані прилади в основному у ветеринарних клініках. Адже для цього потрібне спеціальним способом облаштоване приміщення. Забезпечені в ньому умови повинні відповідати жорстким атмосферним стандартам. Так, температура в приміщенні має становити від 10 до 35° C, а вологість не перевищувати 80%. Якщо цей мінімум забезпечено, то це дає змогу використовувати ветеринарний електрокоагулятор. В Україні найчастіше для цього застосовуються прилади вітчизняного виробництва, відомі як Надія-4.

Основні види електрокоагуляції

Сьогодні існує величезна кількість методів ЕХВЧ. Основні з них застосовуються й у ветеринарії.

Монополярний

Це метод, який розрахований на вибір оптимальних режимів, таких як коагуляція, розрізання, а також їх поєднання. У такому разі прилад подає високочастотну напругу на нейтральний електрод. За рахунок графітової основи електроімпульс впливає чітко на певну ділянку тканини тіла пацієнта.

Біполярний

Він спрацьовує завдяки впливу високих частот на тіло тварини. Розряд ветеринарний електрокоагулятор направляє через електрод і здійснює розрізання, зварювання тканин, включно із запаюванням судин. У разі впливу на великі кровоносні судини такий ефект здійснюється миттєво.

Електрокоагулятори ветеринарні

Плазмовий

Це метод спрей-коагуляції. Він відрізняється практично повною атравматичністю. Адже вплив на тканину тварини відбувається безконтактно. Плазма знаходиться за кілька міліметрів від поверхні тіла. Її використання дає змогу здійснювати хірургічне втручання без великих крововтрат. Це особливо актуально під час операцій на паренхіматозних органах.

Фульгураційний

Цей метод подібний до монополярного. Але на відміну від нього він вважається більш травматичним. Тому його використовують найчастіше в разі ризику великих кровотеч. Це може бути, наприклад, ампутація кінцівок, видалення внутрішніх органів, проведення операцій на паренхіматозних видах органів.

Рекомендуємо вам замовити електрокоагулятори для ветеринарії на сайті нашого інтернет-магазину. Вони стануть незамінними під час хірургічних втручань абдомінального, травматологічного, офтальмологічного виду. Залежно від конкретного пацієнта ви зможете вибирати оптимальні режими роботи. Це забезпечить високу точність, швидкість, безпеку та ефективність хірургічного втручання