0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Офтальмоскопи

Офтальмоскопи, купити за вигідною ціною які пропонується в каталозі Biovet, представляють лінійку високоякісних медичних приладів, розроблених для діагностики та лікування периферії сітківки, зорового нерва, очного дна у тварин різних розмірів та порід. Ветеринарами офтальмоскопи можуть використовуватися в умовах спеціалізованих клінік, хірургічних пунктів, а також на виїзді, при необхідності надання екстреної допомоги.

Переваги ветеринарних офтальмоскопів

Сучасні прилади від відомого виробника адаптовані під анатомічні особливості очей тварин, що гарантує ефективність оглядів та терапії. До переваг пропонованих офтальмоскопів, використовуваних для діагностики та лікування очного яблука, відносяться:

  • оснащення вакуумними або галогенними лампами з реостатом для регулювання яскравості, оптимального освітлення очного дна;
  • плавне корегування діапазону лінз, що підвищує ефективність огляду;
  • можливість автономної роботи за допомогою акумуляторних батарей;
  • металева рукоятка з покриттям, що виключає вислизання;
  • можливість вибору моделі з 1-6 апертурами;
  • універсальність, завдяки якій ветеринар може здійснювати огляд та лікування тварин будь-яких розмірів.

Офтальмоскопи, пропоновані нашим інтернет магазином, спрощують роботу, роблять терапію вихованців більш ефективною, а діагностику достовірною. Міцність корпусної частини забезпечує довговічність експлуатації, стійкість щодо негативного механічного впливу. Спеціальне покриття приладу дозволяє очищувати зовнішні елементи з використанням дезінфікуючих засобів, без пошкодження поверхні.

Як купити ветеринарний офтальмоскоп?

У нашому інтернет магазині Biovet купити офтальмоскопи для ветеринарії, ларингоскопи, отоскопи, дерматоскопи, діагностичні набори та багато іншого ви можете вже сьогодні. Після вибору відповідної моделі, зв'яжіться з нами для уточнення кількості і адреси доставки. Якщо знадобиться, наші менеджери проконсультують щодо функціональності пристроїв, допоможуть зробити правильний вибір, відповідний вашим вимогам і побажанням.

Вгору