0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Прилади для визначення товщини шпику

У свинарстві, як і в будь-якому іншому вигляді господарювання, важливо мати можливість прогнозувати результати і вести моніторинг ефективності відгодівлі тварин на поточний момент. Для цього використовуються різні види спеціального обладнання, включаючи прилади для визначення товщини шпику. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни дані пристрої можна для ветеринарних клінік і лабораторій, а також для фермерських господарств.

Основні параметри ультразвукового шпикоміра

Шпикомір, або як його ще називають шпигомір, призначений для вимірювання товщини шпику (тобто, шпигу) живих свиней. При цьому використовується ультразвуковий метод. Прилад для визначення товщини шпику замовити важливо для будь-якого господарства або ветеринара. Адже він дозволить отримати основні параметри росту і вгодованості тварини. Але в першу чергу він важливий в селекційній роботі, оскільки дозволяє оцінити м'ясні характеристики молодняка, коли його жива маса досягає 100 кг.

Переваги шпикоміра

Раніше такі виміри виконувалися стилетами або мірними голками. Подібні механічні прийоми досить болючі. Тому справжньою знахідкою став ультразвуковий прилад для визначення товщини шпику. В каталозі Біовет такі пристрої представлені в дуже широкому асортименті. Їх можна підібрати найрізноманітніших видів. Але будь-який з них забезпечить швидке, безпечне і безболісне дослідження жирових відкладень тварини. Якість даних приладів забезпечено використанням кращих матеріалів, комплектуючих і технологій. Тому шпикоміри дозволяють виконувати максимально точні вимірювання.

Ключові характеристики

В результаті таких маніпуляцій можна визначити не тільки загальну товщину жиру, але також параметри всіх його прошарків. Це досить прості у використанні прилади, управління якими інтуїтивно зрозуміле. Тому для їх експлуатації не потрібні спеціальні знання і вміння. Корпус шпикоміра ергономічний, тому він зручно розміщується в долоні. Він дуже легкий, а його боковини прогумовані для того, щоб корпус не ковзав в руці. Якщо датчик виносний, то його провід має довжину близько 60 см. Сучасні прилади досить потужні, а їх автономність забезпечують літій-полімерні батареї, наприклад, на 2000 А. Дисплей пристрою монохромний, рідкокристалічний, оснащений підсвічуванням. Завдяки цьому забезпечується зручність, надійність і висока точність вимірювань.

Де шпикоміри купити в Україні найвигідніше?

Шпикомір - це ультразвуковий прилад для визначення товщини шпику. Купити недорого його можна в багатьох спеціалізованих торгових точках. Але по-справжньому якісні пристрої пропонуються в каталозі нашого інтернет-магазину Біовет. Це прилади, які дозволяють визначити товщину жирового шару живої тварини, не завдаючи йому при цьому болю або ускладнень. Такі властивості гарантуються виробниками, які відмінно зарекомендували себе на міжнародному ветеринарному ринку. Так, продукція компанії Renco поставляється до нас безпосередньо з США. Це дозволяє бути впевненими в фірмовій якості приладів.

Вартість шпикоміра

Маркетингова політика нашого інтернет-магазину дає можливість надавати мінімальні розцінки. Тому на наші прилади для визначення товщини шпику ціна набагато нижча за середню по ринку. Такі недорогі, високоякісні пристрої у нас представлені в досить широкому асортименті, щоб будь-який бажаючий міг підібрати відповідне обладнання для застосування в конкретних умовах. Їх характеристики в основному залежать від функціональних можливостей приладів.

Послуги нашого магазину

У нашому магазині можна шпикоміри замовити з доставкою по території всієї України на протязі від одного до трьох днів. Визначитися з вибором діагностичного та іншого обладнання вам допоможуть наші консультанти. А співробітники сервісного центру Біовет зроблять все можливе, щоб забезпечити стабільне функціонування обладнання.

Вгору