0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ультразвукові скалери для стоматології

Скейлери ультразвукові, купити які в демонстраційному каталозі Biovet пропонується за оптимальними цінами, спрощують, а також роблять більш ефективною роботу стоматологів-ветеринарів. Автономні прилади відрізняються багатофункціональністю, можливістю використання без необхідності підключення до стоматологічної установки. Устаткування відповідає чинним стандартам, може застосовуватися в ліцензованих ветеринарних центрах, клініках і має необхідні, що підтверджують якість, документи.

Функціональність ультразвукових скалерів для стоматології

За допомогою пропонованих апаратів фахівці можуть виконувати різні процедури, пов'язані з санацією порожнини рота тварин. Застосування скалерів ультразвукових дозволяє реалізувати кілька функцій:

  • Провести скейлінг (ефективно зняти зубні відкладення).
  • Здійснити ендодонтію (обробку, препарування, чистку, дезінфекцію зубних каналів).
  • Виконати заходи, пов'язані з пародонтологією (діагностику, лікування, профілактику захворювань ясен).

Мобільність приладів дає можливість проводити лікування поза стаціонаром. Апарати оснащені резервуарами для води з автоматичною подачею, мають кілька функціональних насадок, цифрове керування. Також до переваг сучасних скалерів відносяться ергономічний дизайн, можливість роботи з різними суспензіями, наявність наконечників з підсвічуванням і системою охолодження. Стерилізувати насадки допускається в автоклаві, а також з використанням спеціальних дезінфікуючих засобів.

Де купити ультразвукові скалери?

Замовити ультразвукові скалери від кращих виробників, а також обладнання для кріохірургії, ендоскопи, відсмоктувачі хірургічні, хірургічні інструменти і багато іншого ви завжди можете в нашому інтернет-магазині Biovet. Для покупки ультразвукового скалера визначіться з моделлю приладу, а потім зв'яжіться з нами зручним способом для оформлення заявки. Телефонуйте, якщо у вас є питання по характеристикам техніки або умовам доставки.

Вгору