0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Рециркулятори ультрафіолетові бактерицидні

Рециркулятори ультрафіолетові, купити які за вигідною ціною пропонується в нашому інтернет-магазині Biovet, дозволяють швидко провести знезараження приміщень з метою очищення від вірусних бактерій. Застосування приладів забезпечує зниження ризику виникнення захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Використовувати таке обладнання доцільно в ветеринарних, медичних, побутових, офісних, дитячих, спортивних, промислових установах.

Ефективність рециркуляторів ультрафіолетових

Устаткування, яке випромінює ультрафіолет, знезаражує приміщення різного призначення, а також всі відкриті поверхні, що знаходяться в зоні обробки. Процес дезінфекції здійснюється при взаємодії повітряних мас з випромінюванням бактерицидних ламп. Проходження повітря через рециркулятор можливе завдяки вбудованим в прилади осьовим вентиляторам. До переваг пристроїв відносяться:

  • можливість установки рециркулятора на пересувний штатив для проведення знезараження декількох приміщень (в залежності від моделі);
  • зручність і простота використання;
  • довговічність і безпека застосування при дотриманні рекомендацій виробника;
  • наявність компактних настільних моделей, а також настінних версій з пультом управління;
  • можливість придбання промислових рециркуляторів з підвищеною потужністю вентилятора і міцним корпусом з високоякісної сталі.

Асортимент приладів дозволяє вибрати техніку, яка проводить знезараження в присутності людей і тварин. Також є моделі з вбудованими фільтрами, які ловлять зважені частинки повітря, що пропускається крізь них.

Де купити ультрафіолетовий рециркулятор з доставкою?

Щоб купити ультрафіолетовий рециркулятор, опромінювач для води, аквадистилятор, стерилізатор повітряний, стерилізатор паровий або інше дезінфікуюче обладнання, звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину Biovet. Ви можете відправити он-лайн заявку через каталог, а також зв'язатися з нами в зручний час. Якщо вас цікавить співпраця за схемою B2B, ми проконсультуємо щодо умов взаємовигідного партнерства. Звертайтеся, якщо потрібна інформація по функціональності обладнання або допомога в оформленні покупки.

Сортування:
Вгору