0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

УЗД апарати для діагностики поросності

УЗД сканери для свиней в каталозі Biovet представлені безліччю моделей, які відрізняються високою якістю, розширеною функціональністю, зручним інтерфейсом, наявністю моніторів з кольоровим або чорно-білим відображенням картинки. Кожен прилад для проведення ультразвукових досліджень відповідає вимогам діючих стандартів, що підтверджується відповідними документами. Використовувати пропоноване обладнання можна у ветеринарних клініках і ліцензованих медустановах.

УЗД сканери для свиней за вигідною ціною

В асортименті каталогу представлені найбільш популярні моделі УЗД сканерів, які підходять для діагностики свиней, собак, кіз, овець, а також інших тварин. Апарати мають стаціонарну або портативну конструкцію. Якщо вибирати портативні прилади, то використовувати їх можна не тільки в клініках, але і на виїзді, коли необхідне надання екстреної допомоги на фермі, промисловому підприємстві, в приватному господарстві. Серед основних переваг УЗД сканерів виділяють:

  • РК-монітори з високою роздільною здатністю, з безліччю режимів, що дозволяють швидко і точно визначати патології і захворювання.
  • Наявність великого вибору датчиків, за допомогою яких можна досліджувати різні органи.
  • Цифрову обробку даних, сучасний програмний софт.
  • Зручні, зрозумілі консолі.

Щоб купити ультразвукові сканери для свиней недорого, дозатори вітамінів та ліків, інфрачервоні лампи, вам досить замовити обладнання в Biovet. Ми пропонуємо ціни від безпосередніх виробників. Крім цього ви отримуєте вигідні умови співпраці, можливість лізингу і надійну доставку по всій Україні.

Вгору