0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для профілактики кетозу у корів

Діагностика кетоза у корів проводиться комплексно і має на увазі використання різних препаратів. Як прилад, за допомогою якого здійснюється вливання спеціальних рідких розчинів, використовується дренчери. Зонди, купити які в інтернет-магазині Biovet можна вже сьогодні, дозволяють ввести тварині необхідну кількість теплої води, лікарських і вітамінних препаратів для швидкого поповнення втраченого балансу та енергетичного запасу.

Що потрібно для профілактики і лікування кетозу?

Одним із способів профілактики, а також ефективного лікування кетозу у корів є викорінення джерела захворювання шляхом оптимізації раціону - додавання в їжу протеїнового харчування, якісного сіна, коренеплодів. Медикаментозна терапія знижує кількість кетонових тіл, нормалізує рівень глюкози, глікогену, відновлює порушений кислотно-лужний баланс. Дренчери використовуються для випоювання ослабших після отелення корів, а також тварин, які страждають на хворобу. Введені через пропоновані зонди розчини допомагають:

  • втамувати спрагу;
  • простимулювати роботу рубця і споживання їжі;
  • прискорити відділення посліду;
  • поповнити запаси енергетичних елементів (мінералів, вітамінів).

Особливості профілактики і лікування необхідно узгоджувати з ветеринаром. З метою виключення появи захворювання слід робити акцент на збалансованому харчуванні ВРХ, наявності в їжі достатньої кількості вітамінів, мінералів.

У чому переваги приладів для профілактики кетозу у корів?

Промивні системи, призначені для випоювання ВРХ, дозволяють легко і швидко вливати необхідну кількість рідини (води, мінеральних та лікарських розчинів).

Прилади, які пропонуються каталогом Biovet, наприклад, детектори визначення охоти у корів, шприци та голки ін'єкційні, УЗД сканери для ВРХ, верстати для обробки копит і інше, відрізняються високою якістю, універсальністю, простотою застосування, довговічністю і відповідністю чинним стандартам. Для замовлення підходящої позиції зв'яжіться з нашими менеджерами або залиште on-line заявку прямо на сайті.

Вгору