0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ручні УЗД апарати для ветеринарії

Можливість проведення ветеринарних досліджень за допомогою портативного обладнання при деяких обставинах може бути просто незамінним, не кажучи вже про те, що це просто дуже зручно. Купити ручний апарат УЗД в Україні можна в багатьох спеціалізованих торгових точках. Але тільки в Biovet ці та багато інших видів ветеринарного обладнання фірмового виробництва пропонуються за найдоступнішими розцінками. Це високоточні, функціональні, зручні в експлуатації прилади. Широкий асортимент ветеринарних товарів дозволить підібрати саме той варіант, який найбільше відповідатиме запитам конкретного покупця.

Ручні УЗД апарати для ветеринарії дозволяють провести ряд необхідних заходів, пов'язаних з визначенням стану тварини без необхідності хірургічного втручання, надрізів або проколів. За допомогою сучасних сканерів зоотехніки та ветеринарні лікарі виявляють патології внутрішніх органів, вагітність, параметри плода. Також застосовуючи дане обладнання можна визначати стан серцево-судинної, сечостатевої, травної систем вихованців (корів, свиней, коней, овець, кіз, лам, собак, кішок).

Особливості ветеринарних ручних УЗД апаратів

Моделі сканерів, запропоновані каталогом нашого спеціалізованого інтернет-магазину «BIOVET», повністю відповідають чинним нормам, мають гарантовану виробником якість, розширені функціональні можливості. Серед важливих особливостей професійного УЗД-обладнання слід виділити:

 • Мобільність. Дані прилади, які характеризуються невеликою вагою і компактними розмірами, можна використовувати в будь-яких умовах. Апарати можуть працювати від електромережі, але в той же час не вимагають наявності електророзетки - техніка легко може працювати і від акумуляторних батарей. Кожен сканер має спеціальний кейс для перенесення і зберігання. В процесі діагностики прилад можна розміщувати на передпліччі, підставці, перед собою на сумці.
 • Оснащення LCD-екранами з високою роздільною здатністю. Це дозволяє фахівцям визначати стан досліджуваної тварини з високою точністю.
 • Наявність декількох режимів сканування, які виконуються на різній глибині.
 • Простота, зручність використання.

Як купити УЗД сканери?

Щоб купити ручні УЗД апарати для ветеринарії, портативні або стаціонарні, скористайтеся зручними фільтрами каталогу «BIOVET». Якщо виникли питання - зв'яжіться з нашими операторами. Оформити замовлення через корзину можна 24/7, по телефону або через on-line заявку.

Чому вигідно замовити ручний апарат УЗД в Biovet

У нашому каталозі представлені найсучасніші апарати УЗД. Їх портативні параметри дозволяють виконувати діагностику не тільки в клініці або в приміщенні, де перебуває хвора тварина, а навіть в польових умовах. Якщо недорого сканер УЗД ручний купити в Biovet, то це буде безвідмовна техніка, придатна для тривалої безперервної роботи поза доступу до мережі. Така автономність забезпечена наявністю потужних, але досить компактних акумуляторів, що дозволяють працювати в середньому 4 години без додаткової зарядки.

Сфера використання

Дані пристрої відрізняються високим рівнем візуалізації, що важливо для прийняття оперативного рішення під час обстеження чотириногих пацієнтів при гострих станах. З їх допомогою можна здійснювати діагностику будь-яких домашніх і сільськогосподарських тварин - як дрібних, так і великих, аж до коней. Так апарат УЗД ручний в Україні використовується в ветеринарних клініках, для яких підходить найкраще, а також в місцях постійного перебування підопічних.

Зовнішні параметри

Сканери з нашого асортименту виглядають дуже стильно. В їхньому дизайні вдало поєднана елегантність і простота. Апарат зручно розміщується в руці, що важливо для його застосування в непристосованих умовах. Розмір дисплея дорівнює 3,5 - 5,7 дюйма. Датчики, що використовуються в таких апаратах - лінійні, мікроконвексні, електронні, механічні, конвексні або сенсорні. Таке ручне УЗД купити в Biovet можна з кольоровим доплером, що дозволяє відрізняти кровоносні судини від інших структур, або чорно-білі зі шкалою відображення зображення.

Специфіка роботи

Апарати такого типу в нашому каталозі можна підібрати з процесором Cortex-m4, ARM або ARM7. У них можуть бути налаштовані найрізноманітніші режими сканування, що дозволяють, в тому числі, зчитувати ідентифікаційні штрих-коди з вушних бирок тварин. Сканування може здійснюватися на максимальну глибину до 240 мм. Це стандартний рівень, цілком достатній для оперативних обстежень. Динамічний діапазон в різних приладах може становити 27-90 або 30-90 дБ. Регулювання фокуса присутнє на більшості моделей. Також на деяких пристроях передбачено пакет стандартних розрахунків.

Переваги

Покупка даного приладу в Biovet стане вдалим рішенням. У нас найнижча вартість ручного УЗД апарату в Україні, незважаючи на те, що це фірмова продукція таких торгових марок, як Esaote, KAIXIN, SIUI, IMV imaging та інших всесвітньо відомих брендів. На свою продукцію вони встановлюють гарантію в середньому на 2 роки. До їх переваг можна зарахувати:

 • Можливість здійснення дослідження при будь-якому освітленні, що можливо завдяки яскравому дисплею з контрастним зображенням.
 • Автономність, завдяки батарейці, яка дозволяє використовувати апарат 4 години поспіль без доступу до джерела мережевого електроживлення.
 • Сучасний стильний дизайн, в якому використана елегантна ручна обробка, ефектна комбінація скла і алюмінієвого сплаву.
 • Простота пристрою, в якому всі необхідні функції розташовуються у ветеринара під рукою, а екран високо чутливий в роботі.
 • Безпека, оскільки пристрій не може завдати шкоди здоров'ю тварини або ветеринара.
 • Функціональність, що дозволяє за рахунок великого вибору головок діагностувати різних пацієнтів, і за лічені секунди почати роботу.
 • На такий ручний УЗД сканер ціна мінімальна.
Сортування:
Вгору