0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Опромінювачі для води (знезараження)

Опромінювачі для води (знезараження), купити які в інтернет-магазині Biovet ви можете вже сьогодні, є універсальними приладами для підготовки очищеної води. За допомогою такого обладнання здійснюється дезінфекція рідини, необхідної для виготовлення фізіологічних розчинів, лікарських препаратів, лікувальних, столових вод. Вода, яка пропускається через прилади, може бути як водопровідна, так і дистильована. Використовувати техніку можна в медичних установах, фармацевтичних компаніях, лабораторіях.

Переваги знезаражувальних опромінювачів для води

Устаткування, призначене для знезараження води, відрізняється універсальністю і може застосовуватися для дезінфекції, а також спільно з іншими методами водопідготовки. В процесі обробки життєдіяльність мікроорганізмів в рідині, що пропускається через прилад  на поверхні експлуатованого реактора пригнічується. Серед переваг опромінювачів виділяють:

  • оснащення бактерицидними лампами низького тиску, що мають довжину хвилі близьку до максимуму ультрафіолетового впливу;
  • можливість підготовки води для виробництва лікарських препаратів і фізіологічних розчинів;
  • металевий корпус з високоякісної сталі, покритий стійкою до зовнішніх агресій порошковою фарбою;
  • зручність і простота застосування;
  • відсутність необхідності спеціалізованого обслуговування;
  • безпека і довговічність безаварійного використання при дотриманні рекомендацій виробника і запобіжних заходів.

Де купити опромінювачі для води недорого?

Якщо ви шукаєте, де купити опромінювачі для води недорого, то звертайтеся в наш інтернет-магазин Biovet. Завдяки організації прямих поставок, ми пропонуємо якісне обладнання для дезінфекції, наприклад, аквадистилятори, стерилізатори повітряні, стерилізатори парові, термостати сухоповітряні за цінами виробників. Замовляючи знезаражувальні пристрої у нас, ви не тільки економите, а здобуває сучасну, ефективну техніку з гарантією. Для покупки обраної моделі зв'яжіться з менеджерами або надішліть нам on-line заявку прямо з каталогу.

Вгору