0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аналізатори якості молока

Аналіз якості молока здійснюється за допомогою спеціального ветеринарного обладнання, купити яке завжди можна в нашому інтернет магазині Biovet за доступними цінами. На вибір запропоновані сучасні апарати, що визначають безліч важливих параметрів молока навіть без необхідності застосування будь-яких хімічних реактивів і додаткових приладів. Використовувати обладнання для аналізу якості молока рекомендується на фермерських господарствах, тваринницьких підприємствах, в лабораторіях.

Особливості аналізаторів якості молока

Прилади, призначені для проведення аналізу якості молока, здійснюють дослідження проб швидко, ефективно, з високою точністю одержуваних результатів. Аналіз якості молока дозволяє виключити можливі фальсифікації, здійснюється для визначення безлічі параметрів продукту, серед яких:

  • масова частка жиру, води, СОМО, білка;
  • щільність;
  • масова частка лактози;
  • кислотність;
  • ступінь гомогенізації;
  • точка замерзання тощо.

Зверніть увагу - використання пристроїв для дослідження молока допомагає виявити деякі захворювання тварин (субклінічний мастит).

Додатково прилади визначають наявність доданих солей, інгібіторів, миючих речовин.

Пропоновані аналізатори відрізняються широким діапазоном вимірювань за невеликої похибки. В асортименті ви знайдете моделі компактних розмірів, які можуть працювати в польових умовах з підключенням до бортової автомобільної мережі. Апарати практично повністю автоматизовані, мають програмне забезпечення, запам'ятовують певну кількість проведених вимірювань з можливістю передачі на ПК і принтер.

Купити аналізатори якості молока недорого

Сучасні аналізатори якості молока купити можна в нашому каталозі, також як мікроскопи, центрифуги лабораторні, аналізатори газів крові та електролітів, гематологічні аналізатори та багато іншого. При необхідності менеджери Biovet проконсультують щодо функціональності моделей, допоможуть вибрати відповідний прилад, оформити замовлення з доставкою по Києву та Україні. Кожен апарат, запропонований асортиментом інтернет магазину - це гарантія високої якості, ефективності експлуатації і безпеки.

Вгору