0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інфрачервоні лампи для обігріву свиней та птиці

Інфрачервоні лампи, купити які ви можете вже сьогодні в інтернет-магазині Biovet, дозволять поліпшити умови утримання тварин на спеціалізованих фермах. За допомогою таких ламп легше організувати хороше освітлення в приміщеннях, де містяться вихованці. Прилади допомагають забезпечити додатковий обігрів, чим запобігають переохолодженню тварин і розвитку різних захворювань. Всі лампи, запропоновані в каталозі, мають гарантію виробника, а якість відповідає вимогам діючих норм і стандартів.

У чому перевага інфрачервоних ламп?

Використовувати інфрачервоні лампи можна однаково ефективно як для великих фермерських підприємств, так і для приватних тваринницьких господарств. Освітлювальні прилади підходять для установки в інкубаторах, свинофермах, птахофермах, а також в приміщеннях, призначених для вирощування/ розведення ВРХ. До важливих переваг ламп з інфрачервоним випромінюванням відносять такі фактори:

  • стабільність випромінювання протягом усього терміну використання;
  • можливість регулювання світлового потоку шляхом зміни напруги мережі;
  • здатність ефективно працювати в режимі великих перевантажень;
  • істотне зниження витрат на енергоспоживання;
  • позитивний вплив на прискорення зростання тварин, підвищення стійкості до вірусно-бактеріальних захворювань;
  • тривалість терміну безаварійної експлуатації;
  • універсальність, простота, безпека використання за умови дотримання рекомендацій виробника.

Де купити інфрачервоні лампи для ферми?

Щоб купити інфрачервоні лампи, скористайтесь каталогом Biovet. Вибравши відповідні моделі, визначившись з кількістю, зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або оформіть замовлення прямо на сайті. При необхідності, ми проконсультуємо щодо функціональності будь-якого пропонованого у нас обладнання, будь то освітлювальні прилади, УЗД сканери для свиней, дозатори вітамінів і ліків, або інше ветеринарне обладнання. Якщо потрібна доставка по Києву і регіонах України - досить вказати адресу, за якою ви хочете отримати своє замовлення.

Вгору