0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ультразвукові сканери для діагностики тільності

УЗД сканери для ВРХ, купити які в інтернет-магазині Biovet пропонується за вигідними цінами, відрізняються сучасним дизайном, максимальною функціональністю, зручністю управління, високою точністю діагностики. Використовувати професійні прилади рекомендується в ліцензованих ветеринарних клініках, медичних центрах для проведення досліджень при роботі з великими тваринами.

Як вибрати УЗД сканер для ВРХ

Щоб вибрати відповідні УЗД сканери для ВРХ, слід визначитися з особливостями відповідної конструкції, можливостями приладів, врахувати комплектацію. В асортименті каталогу запропоновано безліч актуальних сертифікованих моделей, серед яких:

  • УЗД сканери з кольоровим доплером.
  • Діагностичні системи експертного класу.
  • Апарати з сенсорними екранами.

Пристрої для ультразвукової діагностики відрізняються за типом конструкції (портативні, стаціонарні, ручні), типам консолей, екранів, програмного забезпечення, можуть мати функціональні стійки, коліщатка для можливості переміщення.

Кожен прилад - це ефективний інструмент для здійснення УЗД-досліджень, який з максимальною точністю дозволяє визначати захворювання, виявляти патології, контролювати динаміку лікування великих тварин в різних умовах.

Де купити УЗД-апарат для ветеринарії?

Купити УЗД сканер для ВРХ в Biovet можна вже сьогодні. Ціни на все професійне ветеринарне обладнання, наприклад, верстати для обробки копит, пристрої для допомоги при отелі у корів, обладнання для діагностики кетоза у корів, детектори визначення охоти у корів і інше, оптимально доступні. Також ми пропонуємо покупку УЗД апаратів на умовах лізингу. Всі умови можна уточнити у наших менеджерів.

Сортування:
Вгору