0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ультразвукові сканери для діагностики тільності KAIXIN

УЗД сканери для ВРХ, купити які в інтернет-магазині Biovet пропонується за вигідними цінами, відрізняються сучасним дизайном, максимальною функціональністю, зручністю управління, високою точністю діагностики. Використовувати професійні прилади рекомендується в ліцензованих ветеринарних клініках, медичних центрах для проведення досліджень при роботі з великими тваринами.

Як вибрати УЗД сканер для ВРХ

Щоб вибрати відповідні УЗД сканери для ВРХ, слід визначитися з особливостями відповідної конструкції, можливостями приладів, врахувати комплектацію. В асортименті каталогу запропоновано безліч актуальних сертифікованих моделей, серед яких:

  • УЗД сканери з кольоровим доплером.
  • Діагностичні системи експертного класу.
  • Апарати з сенсорними екранами.

Пристрої для ультразвукової діагностики відрізняються за типом конструкції (портативні, стаціонарні, ручні), типам консолей, екранів, програмного забезпечення, можуть мати функціональні стійки, коліщатка для можливості переміщення.

Кожен прилад - це ефективний інструмент для здійснення УЗД-досліджень, який з максимальною точністю дозволяє визначати захворювання, виявляти патології, контролювати динаміку лікування великих тварин в різних умовах.

Де купити УЗД-апарат для ветеринарії?

Купити УЗД сканер для ВРХ в Biovet можна вже сьогодні. Ціни на все професійне ветеринарне обладнання, наприклад, верстати для обробки копит, пристрої для допомоги при отеленні у корів, обладнання для діагностики кетозу у корів, детектори визначення охоти у корів і інше, оптимально доступні. Також ми пропонуємо покупку УЗД апаратів на умовах лізингу. Всі умови можна уточнити у наших менеджерів.

Чому варто купити ультразвуковий сканер для діагностики тільності в інтернет-магазині Біовет?

Встановити наявність плода в матці корови можна різними способами. Ветеринарні лікарі практикують ректальний і гормональний методи. Але за всіма параметрами їх перевершує ультразвукове обстеження. Тому настільки широко затребувані УЗД сканери для діагностики тільності в Україні і в будь-якій країні світу. Причина такої популярності не тільки в комфортності і швидкості обстеження. Хоча це теж не останні аргументи на користь подібної діагностики.

Функціональні можливості УЗД сканера для визначення тільності корів з каталогу Біовет

Потенціал даного приладу дуже широкий. Однією з основних його переваг є можливість поставити діагноз про наявність тільності на 30 день. Це дуже важливо з безлічі причин. Крім того, ультразвукова діагностика дозволяє виявити безліч гінекологічних захворювань. Найчастіше у корів зустрічається наявність залишків жовтого тіла, через що не відбувається вихід яйцеклітини. УЗД сканери для діагностики тільності, купити які можна в нашому магазині, виявляють різноманітні кісти, в тому числі лютеїнові і фолікулярні. Діагностується також недостатність функціонування деяких репродуктивних органів та інші проблеми гінекологічної системи.

Актуальність можливості здійснення ранньої ультразвукової діагностики тільності корів

Необхідність визначення тільності на ранніх періодах особливо важлива при обстеженні корів з високою продуктивністю. Адже у них часто виникають проблеми з відтворенням. Такі тварини важко запліднюються, оскільки у них частіше трапляються захворювання органів репродуктивної системи. Якщо використовувати УЗД сканер для діагностики тільності, замовити який можна в нашому інтернет-магазині, то з його допомогою можна виявити всі ці проблеми і усунути їх. Адже чітка візуалізація дозволить поставити точний діагноз і підібрати адекватне лікування. Підтвердження наявності вагітності корови на ранньому терміні дозволить організувати їй відповідні умови утримання з оптимально підібраним раціоном. Якщо купити ультразвуковий сканер для діагностики тільності, то в стаді можна відстежувати всіх тварин і забезпечити більшу продуктивність господарювання. Сам процес такого обстеження тягне мінімальні витрати. Зате для тільності корови можна створити ідеальні для неї умови, відповідно до індивідуальних особливостей. Це дозволить уникнути ембріональної смертності і різних патологій органів статевої системи. Корова нормально виносить плід і перенесе процес отелення, якщо отримає достатній обсяг поживних кормів з відповідною енергетичною цінністю, оптимальною кількістю вітамінів, макро і мікроелементів. А якщо запліднення не відбулося, то це на ранніх термінах підтвердить саме ручний УЗД сканер для визначення тільності, купити недорого який можна в нашому магазині. Це актуально в тому плані, що дозволить обстежити корову, виявити причини невдалої злучки, при необхідності провести адекватне лікування, а потім повторити процедуру запліднення. Трапляється, що тварин доводиться вибраковувати. Але без наявності своєчасної діагностики їх довелося б утримувати на особливих умовах, поки факт відсутності тільності не виявився б природним шляхом.

Ультразвуковий сканер для діагностики тільності від інтернет-магазину Біовет абсолютно нешкідливий для тварини. Його можна використовувати кілька разів на одному пацієнті, щоб підтвердити попередній діагноз. Також така діагностика безболісна і високо результативна. На сучасний якісний ультразвуковий сканер для діагностики тільності ціна в нашому каталозі нижче, ніж в середньому по ринку. Тому покупку такого важливого приладу може собі дозволити будь-який фермер або власник приватного ветеринарного кабінету.

Сортування:
Вгору