0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні термометри

Термометри ветеринарні спеціально випускаються для вимірювання температури чотириногим пацієнтам. Цей показник є дуже важливим не тільки для людини, але і для визначення стану здоров'я тварини. За допомогою даного інструменту обстеження вдається своєчасно виявити запальне, метаболічне та інфекційне захворювання вихованця, що значно збільшує шанси на одужання. Оскільки температура тварин вища, ніж людини для її вимірювання використовують прилади зі шкалою ділення від 35 до 43 градусів.

Різновиди термометрів для тварин

Сьогодні виробники випускають кілька різновидів термометрів для тварин. Вони відрізняються конфігурацією, розмірами і принципом дії, в залежності від якого бувають ртутні, електронні та інфрачервоні.

  • Ртутні термометри найпростіші, досить точні, мають анатомічну форму, проте через присутність ртуті вимагають дотримання заходів безпеки. Пристрій проводить вимірювання протягом 4-5 хвилин.
  • Електронні термометри працюють за тим же принципом, що і ртутні аналоги, проте коштують дорожче. До переваг таких приладів відноситься швидкий результат (кілька секунд - одна хвилина), висока точність показників і абсолютна безпека. Тому їх часто вважають за краще використовувати ветеринарні лікарі. Зараз пропонуються вологостійкі і стійкі до ударів електронні термометри, які заподіюють мінімум дискомфорту своїм пацієнта. Вони оснащуються цифровим дисплеєм, мають вбудовану пам'ять і подають звукові сигнали про завершення процесу.
  • Вушні інфрачервоні термометри з'явилися зовсім недавно. Вони доставляють чотириногому пацієнту менше занепокоєння, але поступаються в точності двом попереднім аналогам, тому використовуються на стадії попереднього обстеження і при поточних оглядах.

Як купити ветеринарний термометр?

Щоб купити термометр для ветеринарії, ларингоскоп, ветеринарний тонометр, дерматоскоп і будь-яке інше діагностичне обладнання, скористайтесь каталогом Biovet. Вибравши відповідну по всім параметрам модель виробу, оформлюйте замовлення. Заявки приймаються через сайт онлайн магазину, а також по телефону. При необхідності наші менеджери проводять консультації щодо функціональності моделей, комплектації, знижок на придбання оптової партії. Доставка можлива по Україні і здійснюється спеціалізованими транспортно-кур'єрськими службами.

Вгору