0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Реагенти для гематологічних аналізаторів

Реагенти для гематологічних аналізаторів, купити які завжди можна в інтернет-магазині Biovet, є необхідними витратними матеріалами при здійсненні лабораторних досліджень. Призначення реагентів різне - для розведення, очищення, лізування. Запропонована в каталозі продукція відрізняється гарантованою якістю і відповідністю чинним стандартам.

Якісні реагенти для гематологічних аналізаторів недорого

Якщо ви хочете купити реагенти для гематологічних аналізаторів за вигідною ціною, то замовлення слід оформляти у нас! З огляду на організації прямих поставок, в Biovet ви знайдете оптимальну вартість на популярні реактиви для гематології, біохімічні реагенти, безприладні ІФА набори, дерматологічні середовища, тест-смужки для аналізу сечі тощо. Асортимент реагентів для гематологічних аналізаторів включає найбільш затребувані позиції:

  • ферментні очисники;
  • лизуючі реагенти;
  • розчинники;
  • очищуючі суміші.

Продукція підходить для застосування в ветеринарних клініках, ліцензованих медичних центрах. Використовувати реактиви слід відповідно до вказівок інструкції, дотримуючись рекомендації виробника, а також з огляду на зазначений термін зберігання.

Чому реактиви для гематології купують у нас?

Реагенти, які вимагаються під час проведення аналізів, ви можете купити оптом і в роздріб. Якщо ваш бізнес пов'язаний з реалізацією ветеринарного обладнання, а також супутньої продукції, то пропонуємо партнерські ціни на гнучких умовах. Звертайтеся в Biovet, щоб підвищити ефективність вашої діяльності, розширивши асортимент кращими товарами за вигідними цінами.

Сортування:
Вгору