0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Стерилізатори медичні парові

Стерилізатори парові відрізняються розширеною функціональністю і можуть використовуватися не тільки для дезінфекції медичних інструментів і приладдя з металу, термостійкої гуми, скла, текстилю, а й для обробки розчинів, що знаходяться в закупорених ємностях.

Устаткування, яке пропонується в Biovet, відповідає вимогам діючих державних і відомчих стандартів, відрізняється гарантованою якістю, довговічністю, безпекою експлуатації при дотриманні правил використання.

Який паровий стерилізатор купити?

Якщо вам потрібно купити паровий стерилізатор, то вибирайте модель приладу в нашому каталозі. При цьому зверніть увагу на такі параметри продукції:

  • габаритні розміри;
  • об'єм камери стерилізації;
  • потужність;
  • температурний поріг, перевищення якого провокує аварійне відключення;
  • можливість вакуумної сушки.

Маючи в ветклініці таке обладнання, можна здійснювати зручну, надійну дезінфекцію хірургічного, стоматологічного інструменту з нержавіючої сталі, термостійкої гуми, текстилю (шовних, перев'язувальних матеріалів), скла (шприців, медичного посуду) тощо.

Де купити стерилізатори парові з доставкою по Україні?

В інтернет-магазині Biovet стерилізатори парові пропонуються за вигідними розцінками з огляду на прямі поставки від виробника. Щоб замовити товар, будь то стерилізатор паровий, термостат сухоповітряний, камера ультрафіолетова, опромінювач бактерицидний (кварцовий), рециркулятор ультрафіолетовий бактерицидний або інший товар для дезінфекції, зв'яжіться з операторами або залиште он-лайн заявку. При отриманні обладнання ретельно перевіряйте посилку на відсутність зовнішніх пошкоджень, відповідність заявленій комплектації і наявність документів.

Вгору