0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ультразвукові офтальмологічні сканери

Зір для тварин є важливою фізіологічною функцією, а також показником стану здоров'я. Проблеми з очима можуть викликати зміни у всьому організмі або порушити роботу окремих його систем.

Регулярне обстеження забезпечує отримання повної інформації про стан зорової системи домашніх вихованців дозволяє своєчасно виявити захворювання. Наприклад, пріщурювання ока сигналізує про пошкодження рогівки і таким способом вихованець захищається від сильного болю. Якщо тварина інтенсивно чеше лапою око або з нього виділяється слиз і гній - значить, воно страждає від кон'юнктивіту.

Офтальмологічні хвороби можуть вразити очну ямку, рогівку, повіки, слізні шляхи, кришталик, оболонку ока (судинну і сітчасту). Їх потрібно своєчасно виявляти, так як відсутність лікування може привести до повної сліпоти тварини. Також існує ряд інших серйозних захворювань очей домашніх вихованців: кератит, глаукома, ерозія рогівки, травматична катаракта, запалення диска зорового нерва, рубцеві захворювання повік і інші, які потребують участі ветеринарного офтальмолога.

Необхідність використання ультразвукових офтальмологічних сканерів в ветеринарії

У сучасній ветеринарії фахівці використовують ультразвукові офтальмологічні сканери, відомих компаній, що спеціалізуються на випуску діагностичного медичного і ветеринарного обладнання. Прилади відрізняються безпекою, довговічністю, функціональністю. З їх допомогою проводиться повне обстеження органів зору тварин і призначається ефективна терапія. Використання офтальмологічного сканера дає можливість ветлікарю виміряти товщину рогівки ока тварини, довжину ока, товщину кришталика і глибину передньої камери, що дуже важливо для постановки правильного діагнозу.

Сортування:
Вгору