Компанія БІОВЕТ — надійний постачальник і сервісний центр обладнання для ветеринарії та тваринництва.

Команда фахівців

Більше десяти років ми займаємося оснащенням ветеринарних клінік обладнанням для функціональної діагностики і реанімації, лабораторним обладнанням. Придбання обладнання — відповідальний і багатогранний процес. Фахівці нашої команди завжди раді надати допомогу у виборі з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта.

Широкий асортимент

Компанія БІОВЕТ пропонує широку лінійку обладнання для ветеринарії та тваринництва. Техніка та інструменти від компанії БІОВЕТ — це надійні і вже зарекомендовані на ветеринарному ринку ультразвукові сканери, монітори пацієнта, наркозно-дихальні апарати, шприцеві дозатори, електрокардіографи, а також  лабораторне, рентгенологічне, ендоскопічне обладнання та обладнання для тваринництва.

Обслуговування та сервіс

Наш сервісний центр сертифікований заводами-виробниками для ремонту і обслуговування техніки. Висококваліфіковані інженери надають послуги щодо введення в експлуатацію обладнання та проводять детальний інструктаж майбутніх користувачів.

Навчання

Ми регулярно надаємо технічну підтримку та проводимо майстер-класи для ветеринарних фахівців, надаючи обладнання для проведення навчальних заходів.

Виставки та конференції

Наша команда регулярно бере участь в найбільших ветеринарних виставках, конференціях, і конгресах.

Прямі поставки

Робота безпосередньо з виробниками обладнання дозволяє нам забезпечити не тільки мінімальні ціни, а й стислі терміни поставки. Ми підтримуємо оптимальний запас продукції на наших складах.

Шоу-рум

Подивитися обране обладнання та задати питання нашим фахівцям Ви завжди можете відвідавши наш офіс!