0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ларингоскопи

Ларингоскопи, купити які пропонується в каталозі нашого інтернет магазину Biovet, є сучасними приладами для проведення оглядів, лікування гортані у тварин різних порід. В асортименті представлені рукоятки, клинки, а також набори ларингоскопів для ветеринарії. Завдяки високій якості, універсальності, автономності та компактності, пристрої ідеально підходять для ветеринарів, які працюють в умовах клінік або на виїзді.

У чому переваги ветеринарних ларингоскопів?

В асортименті представлені найбільш популярні моделі ларингоскопів, які можна придбати в повній комплектації (наборами), а також окремими позиціями - рукоятку, клинки (Міллер, Макінтош). Переваги пристроїв, призначених для діагностики і терапії захворювань гортані, такі:

  • зручна ручка з міцного металу, що має антиковзаюче покриття;
  • легкість зміни клинків, надійність кріплення;
  • оснащення джерелами освітлення для підвищення ефективності діагностики та надання екстреної допомоги тваринам;
  • можливість комплектації клинками (стандарт Макінтош, Міллер), які мають фіброоптичні світловоди змінного типу, а також можуть стерилізуватися в автоклаві;
  • можливість використання клинків з поворотним механізмом, мобільними наконечниками, що полегшують підйом надгортанника і відмінну видимість при інтубації;
  • виключення ризику пошкодження зубів і гортані під час огляду тварини;
  • можливість продовження автономної роботи шляхом використання акумуляторних батарей;
  • простота очищення, можливість обробки дезінфікуючими засобами.

Купити ларингоскопи ветеринарні недорого

Завдяки організації прямих поставок від безпосереднього виробника, ми пропонуємо купити ларингоскопи і інші лор інструменти за оптимальними цінами. Якщо самостійно визначитися з відповідною моделлю рукоятки, клинками або ларингоскопічним набором ви не можете, зв'яжіться з менеджерами Biovet і отримаєте консультацію і допомогу фахівців. Доставка приладів можлива по Україні і здійснюється спеціалізованими транспортними компаніями.

Сортування:
Вгору