0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Термостати сухоповітряні

Термостати повітряні допомагають при необхідності організувати роботу клініко-діагностичних ветеринарних центрів і лабораторій з проведення серологічних і бактеріологічних досліджень. Спеціальне обладнання забезпечує отримання, а також підтримку всередині робочих камер високих температур на заданий час. На техніку, запропоновану в каталозі нашого інтернет-магазину Biovet, надається гарантія виробника. Висока якість повітряних термостатів підтверджується доданими сертифікатами.

Переваги термостатів сухоповітряних

Термошафи представлені в різних розмірах, з різними об'ємами і кількістю завантажувальних камер. Необхідна для обробки інструментів, препаратів, досліджуваних рідин і сумішей температура задається автоматично, може підтримуватися в постійному режимі, а також регулюватися користувачем. До переваг обладнання відносяться такі чинники:

  • використання для виготовлення робочих камер високоякісної, стійкої щодо корозії і дезінфікуючих розчинів, дзеркальної нержавіючої сталі;
  • наявність додаткових прозорих дверей для можливості візуального контролю процесу термообробки;
  • технологія примусової повітряної циркуляції в камерах;
  • безперервність індикації активного температурного режиму;
  • автоматичне регулювання, підтримка необхідної t;
  • простота, зручність, безпека експлуатації при дотриманні рекомендацій виробника.

Ефективно використовувати термостати можна в лабораторіях при лікарнях, ветеринарних клініках, НДІ, тваринницьких фермах, підприємствах харчової промисловості.

Обслуговування шаф не вимагає яких-небудь спеціальних інструментів.

Де купити термостати сухоповітряні?

Якщо ви визначилися з моделлю відповідного термостата, то для купівлі обладнання зв'яжіться з менеджерами Boivet. Замовити техніку для дезінфекції за оптимально вигідною ціною, наприклад, камери ультрафіолетові, опромінювачі бактерицидні (кварцові), рециркулятори ультрафіолетові бактерицидні, опромінювачі для води (знезараження) ви можете через каталог сайту, по телефону, а також відправивши заявку на електронну адресу. Доставка можлива по Києву та містах України. Форму оплати ви вибираєте при оформленні покупки і погоджуєте з нашими операторами.

Вгору