0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аквадистилятори

Аква дистилятори призначені для виготовлення дистильованої води в клініках, аптеках, медичних центрах, лабораторіях. Прилади, які пропонуються каталогом Biovet, відповідають вимогам діючих стандартів, мають надійні корпуси з нержавіючої сталі, ТЕНи з підвищеною стійкістю щодо корозійних процесів. Використовувати обладнання просто. Дистилятори протестовані МОЗ України та мають підтверджуючі документи (реєстраційні посвідчення).

Купити аквадистилятори від виробника

У нашому інтернет-магазині прилади для виробництва дистильованої води можна купити за цінами виробника. Вибирати спеціальне обладнання в Biovet вигідно не тільки з огляду на доступну вартість. Продукція відрізняється наступними перевагами:

  • знижене споживання електроенергії і економія води;
  • легкий монтаж без необхідності залучення майстра;
  • збільшений термін безаварійної експлуатації, який можливий завдяки використанню високоякісних матеріалів при виготовленні дистиляторів;
  • автоматична підтримка рівня води, яка не потребує контролю обслуговуючим персоналом.

Де замовити дистилятори?

Для оформлення замовлення підберіть відповідну модель - одно- або двоконтурні, з електрощитом тощо. Після вибору зв'яжіться з менеджерами Biovet або залиште своє замовлення прямо в каталозі. Доставка аквадистилляторів, стерилізаторів повітряних, стерилізаторів парових, термостатів сухоповітряних, камер ультрафіолетових та іншого обладнання здійснюється по Україні зручним сервісом - транспортною компанією «Нова Пошта» та іншими кур'єрськими службами. Також можливий самовивіз.

Вгору