0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аналізатори гематологічні автоматичні

Гематологічні автоматичні аналізатори призначені для якісного і кількісного дослідження крові. Сьогодні без цих спеціальних приладів неможливо уявити собі сучасну діагностичну лабораторію. З їх допомогою вдається за один раз обробляти десятки контрольних проб і оцінювати їх відразу за кількома параметрами. Пристрої забезпечують чудову точність результатів, зберігають отриману інформацію у внутрішній пам'яті у вигляді графіка і таблиці, здійснюють її роздрук на вбудованому принтері.

Види гематологічних аналізаторів

Для проведення тестування проб крові потрібна мінімальна присутність оператора. Кількість параметрів і час, необхідний на обробку одного аналізу, залежить від типу і моделі приладу.

Автоматичні гемоаналізатори випускаються двох видів. Одні з них працюють з цілісною кров'ю, а інші - з розведеною. На відміну від напівавтоматичних аналогів їм не потрібна попередня підготовка проб в дилютерах.

На які показники потрібно звернути увагу при виборі гематологічного аналізатора?

  • Продуктивність пристрою.
  • Кількість параметрів і рівень диференціації лейкоцитів.
  • Точність одержуваних даних.
  • Зручність використання.
  • Ремонтопридатність.
  • Собівартість аналізу.
  • Вартість приладу.

Зручність в експлуатації також забезпечується завдяки наявності кольорового дисплея, русифікованого меню, можливості контролю стану приладу, спільній роботі з ПК і периферійними пристроями.

Де купити гематологічні аналізатори недорого?

У каталозі нашого інтернет магазину Biovet купити гематологічні аналізатори для ветеринарії, аналізатори сечі, біохімічні аналізатори, обладнання для ІФА, мікроскопи і інше лабораторне обладнання, пропонується безпосередньо від виробника, по оптимально доступній ціні. Щоб оформити замовлення, ви можете скористатися онлайн заявкою або зв'язатися з менеджерами. При необхідності, можлива організація доставки за вказаною адресою (у відділення транспортної компанії).

Вгору