0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аналізатори сечі для ветеринарії

Повноцінний аналіз сечі дає можливість правильно визначити стан видільної системи і внутрішніх органів тварини. Для оперативного і максимально точного тестування складу досліджуваної рідини використовуються напівавтоматичні, автоматичні і аналітичні аналізатори, які працюють по індикаторному принципу, при якому вона наноситься на смужки з реагентами. За забарвленням тест-смужок визначається кислотність, щільність і біохімічна структура сечі (лейкоцити, білірубін, глюкоза та ін.).

При використанні напівавтоматичних аналізаторів тест-смужки змочуються лаборантом вручну, тому результат аналізу залежить від його акуратності і чіткості дій.

Застосування автоматичних аналізаторів дає можливість повністю мінімізувати вплив людського фактора на результати дослідження. З їх допомогою розміщення проби сечі на тестові зони, проведення реакції і фотометрування здійснюються без участі людини.

Особливості аналізаторів сечі

Вибираючи прилади для дослідження складу сечі необхідно враховувати наступні показники:

  • Продуктивність. Цей показник залежить від тимчасових витрат необхідних на виконання аналізу. У передових моделях сучасних аналізаторів для проведення одного тесту потрібно 25-30 секунд.
  • Кількість біохімічних параметрів.
  • Простоту експлуатації. Для проведення аналізу потрібно натиснути тільки одну кнопку.
  • Наявність термопринтера, що дозволяє заощадити час персоналу на 20-30%.
  • Зручність інтерфейсу і чіткість інформації, що відображується на екрані .
  • Можливість комп'ютерної обробки результатів і їх збереження в електронній пам'яті.
  • Компанію-виробника приладу.

За допомогою автоматичного аналізатора сечі виключається ймовірність виникнення серйозних помилок при проведенні аналізів, що є основним аргументом на користь його придбання.

Інтернет-магазин Biovet.ua пропонує широкий асортимент різних аналізаторів сечі, біохімічних аналізаторів, гематологічних аналізаторів, аналізаторів газів крові та електролітів, обладнання для ІФА та іншого обладнання за максимально вигідними цінами. За додатковою консультацією по приладам та умовам доставки ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Вгору