0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Напівавтоматичні імуноферментні аналізатори (ІФА аналізатори)

ІФА аналізатори та ІФА рідери допомагають проводити ряд всебічних аналізів в автоматичному режимі, з високою точністю одержуваних результатів і мінімальним втручанням лаборантів. За допомогою, пропонованих Biovet сучасних приладів, здійснювати імунно-хімічну діагностику можна в ліцензованій ветеринарній клініці або спеціалізованому медичному центрі.

Мікропланшетні рідери за вигідною ціною

Ціни на автоматичні і напівавтоматичні імуноферментні аналізатори у нас оптимальні з огляду на прямі поставки від виробника. У каталозі ви завжди можете замовити мікропланшетний рідер або промивач для мікропланшет:

  • гарантовано високої якості;
  • в сучасному дизайні;
  • з розширеним функціоналом і ЖК-дисплеєм;
  • з високою точністю результатів при випробуваннях;
  • з компактною конструкцією.

Незважаючи на просунутий функціонал і цифрову обробку даних - управління приладами максимально спрощено. Кожна модель має документи, що підтверджують відповідність діючим стандартам і гарантію виробника.

Переваги покупки ІФА аналізаторів і ІФА рідерів у нас

При замовленні мікропланшетних рідерів, промивачів мікропланшет в Biovet, ви не тільки отримуєте висококласне ветеринарне обладнання за доступною вартістю. Ми також пропонуємо вигідні умови покупки ветеринарного обладнання для діагностики, хірургії, дезінфекції, лабораторії і іншого в лізинг. Телефонуйте, щоб отримати консультацію або оформити вигідне замовлення.

Вгору