0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Лабораторні мікроскопи для ветеринарії

Сьогодні багато сімей обзаводяться тваринами. Проявляючи турботу про своїх вихованців, люди в цілях профілактики і в разі необхідності звертаються до ветеринарів. Фахівці проводять діагностику, призначають лікування, оперують тварин, а також здійснюють інспектування свиноферм, птахоферм та інших переробних підприємств.

Тваринам проводять різні аналізи: аналіз крові, аналіз сечі, імунологічні дослідження, дослідження зіскрібків шкіри та ін. У більшості випадків, для різного роду аналізів використовують ветеринарні мікроскопи.

Ветеринарні мікроскопи

Лабораторні мікроскопи для ветеринарії призначені для загальноклінічного і тривалого морфологічного дослідження в світлому полі. З їх допомогою проводяться бактеріологічні аналізи, досліджується кров і сеча. Використання даної оптики дозволяє отримати роздільну здатність зображення високої якості, уникнути ефекту аберації. Мікроскопи для лабораторних досліджень сьогодні представлені різноманітністю моделей, відрізняються високою функціональністю, прекрасно підходять для щоденної експлуатації протягом тривалого часу.

Сучасні мікроскопи для ветеринарії оснащуються високоякісними оптичними стеклами, що мають антигрибкове та антивідблискуюче покриття, а також мають коригуючий колір напилення. Прилади забезпечують чіткість і контрастність зображення досліджуваних зразків при рівномірному проходженні світлового потоку по всій їх площині.

Ветеринарні мікроскопи недорого

Демократична вартість лабораторних ветеринарних мікроскопів в інтернет-магазині Biovet.ua при високій надійності і оснащеності першокласною оптикою є їх додатковою перевагою. Придбати мікроскопи, гематологічні аналізаторианалізатори газів крові та електролітів, обладнання для ІФА, центрифуги лабораторні та інше лабораторне обладнання, пропонується безпосередньо від виробника. За додатковою консультацією перед покупкою, Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.

Сортування:
Вгору