0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарне діагностичне обладнання

Ветеринарне медичне діагностичне обладнання ви завжди можете придбати в нашому інтернет-магазині «BIOVET». В каталозі запропоновані кращі моделі спеціальної техніки, за допомогою якої здійснюються заходи по обстеженню тварин з метою визначення їх стану здоров'я. Асортимент апаратів включає різні види приладів, використовувати які можна як для оснащення ветеринарних клінік і центрів, так і для застосування на фермах, домашніх скотарських господарствах.

Види діагностичного обладнання

Ми надаємо можливість вибору діагностичного обладнання різного призначення. У каталозі представлені наступні види ветеринарної техніки:

  • Апарати УЗД (ручні, портативні, стаціонарні).
  • Сканери МРТ (томографи).
  • Устаткування для рентгена.
  • Кардіологічне устаткування.
  • Офтальмологічне обладнання.
  • Ветеринарні термометри.

Сучасні прилади відрізняються високою, гарантованою виробником якістю, функціональністю, зручністю використання. Застосовуючи таку прогресивну техніку, можна забезпечувати здоров'я тварин з мінімальними витратами, вчасно діагностувати різні захворювання і запобігати їх розвитку, піднімати ефективність скотарного підприємства.

Як купити медичне діагностичне обладнання?

Для покупки необхідних апаратів вибирайте відповідний діагностичний прилад в on-line каталозі «BIOVET». Замовлення можна оформити в 1 клік через корзину сайту. Якщо з вибором у вас виникли питання, чи з приводу техніки потрібна додаткова консультація - телефонуйте, і наші менеджери допоможуть з вирішенням кожного питання.

Вгору