Інгаляційний або газовий наркоз — це один зі способів загальної анестезії, при якому через дихальні шляхи в організм надходять газоподібні або леткі знеболювальні. При використанні дихання здійснюється природним шляхом, без застосування міорелаксантів. В Україні інгаляційний наркоз у ветеринарії застосовують декількох видів. Його здійснюють за допомогою маски або інтубації трахеї. У ветеринарії як інгаляційні анестетики використовуються ізофлуран і севофлуран.

Інгаляційний наркоз для тварин

Ветеринарні інгаляційні анестетики та їх переваги

Попри те, що варіантів знеболювання існує безліч, ветеринарний інгаляційний наркоз у Києві та інших населених пунктах України є найбільш затребуваним. Адже така анестезія має масу переваг:

  • Слабко виражена токсичність. Ізофлуран, надходячи до організму через дихальні шляхи, практично не потрапляє в кров.
  • Швидке пробудження. Швидкість виходу з наркозу залежить від використання додаткових анестетиків та аналгетиків.
  • Виражена стадійність. Також у цьому випадку практично відсутня дія пригнічення на міокард серця. Передбачуваність та контроль. Разом із вдихом в організм тварини надходить діюча речовина анестетика. А з видихом вона моментально виводиться, що дозволяє постійно контролювати наркоз.

Інгаляційний наркоз у ветеринарії

Можливі недоліки інгаляційних анестетиків

Сьогодні найкращий інгаляційний наркоз для тварин купити можна у нашому інтернет-магазині. Саме йому віддають перевагу досвідчені ветеринари. Хоча, попри безліч переваг, він має і деякі недоліки. Насамперед до них належить:

  • Витратне технічне обслуговування.
  • Імовірність виникнення аритмій.
  • Ризик злоякісної гіпертермії.
  • Підвищення внутрішньочерепного тиску.
  • Вплив на тонус судин мозку.
  • Можливість недостатнього знеболювання.
  • Потреба у введенні додаткових аналгетиків.

Протипоказання

Як підтверджують дослідження, існує й побічна дія, яку має інгаляційний наркоз у тварин. Замовити його можна без проблем у нас. Але в процесі застосування варто враховувати такі протипоказання через розвиток певних ускладнень:

  • Високий внутрішньочерепний тиск. У такому разі наркоз необхідно здійснювати дуже обережно.
  • Патологія легенів. Адже анестетик інгаляційного типу надходить до організму пацієнта через альвеоли.
  • Системна гіпотензія. Існує ризик виникнення при недостатній передопераційній підготовці.

Інгаляційний наркоз

Механізм дії ветеринарного інгаляційного анестетика

Після того як використовувався ветеринарний інгаляційний наркоз, діюча речовина анестетика через верхні та нижні дихальні шляхи потрапляє до альвеол. Потім відбувається його дифузія в кров та подальше розподілення по всьому організму. Інгаляційні анестетики є ліпофільними речовинами і легко долають гематоенцефалічний бар'єр, тобто можуть вільно потрапляти в мозок та впливати на нього. Для досягнення стану наркозу необхідний певний парціальний тиск анестетика в мозку тварини, який своєю чергою залежить від аналогічного тиску в альвеолах легень. Таким чином, чим він вище в альвеолах, тим більший парціальний тиск у мозку, і тим швидше спрацює наркоз. Під час кожного вдиху в організм надходить анестетик, виведення також відбувається через дихальні шляхи, щойно концентрація речовини у яких стає нижче, ніж у крові. Цей факт дозволяє легко керувати глибиною наркозу.

Пропонуємо вам інгаляційний наркоз для тварин купити недорого в інтернет-магазині компанії Біовет. Правильно підібраний препарат, його концентрація та передові методи знеболювання дозволяють контролювати глибину наркозу та належним чином підтримувати організм тварини. У результаті лікар отримує можливість проводити хірургічні операції максимально безпечно.