0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Анестезіологічне обладнання для ветеринарії

Анестезіологічне обладнання для ветеринарії, купити яке можна в Biovet, застосовується при введенні тварини в стан наркозу під час здійснення хірургічних операцій, а також підтримки даного стану на період, необхідний для успішного проведення і закінчення процедури. Основне функціональне призначення приладів полягає в усуненні больової чутливості, захисту організму пацієнтів від можливих ускладнень на метаболічному рівні.

Ціна на анестезіологічне обладнання для ветеринарних клінік

Ми поставляємо краще анестезіологічне обладнання, інгаляційні анестетики, кисневі концентратори, електрокоагулятори, столи ветеринарні хірургічні для ветеринарних клінік від безпосередніх виробників. Купуючи сертифіковану апаратуру в Biovet, ви не переплачуєте посередникам. Ціна обладнання залежить від моделі приладу, функціональності, комплектації. В асортименті ви знайдете:

  • Апарати інгаляційного наркозу для подачі анестетиків, здійснення вентиляції легенів в автоматичному режимі і моніторингу.
  • Портативні апарати штучної вентиляції легенів з пневмоприводами і електронним управлінням.
  • Промарковані під певні препарати випарники для інгаляційних наркозов, в яких відбувається перетворення анестетических газів в пар.
  • Медичні повітряні компресори для обладнання анестезії, реанімації.

Як купити обладнання для наркозу?

Простота, зручність покупки устаткування для наркозу - додаткові переваги пропонованого співробітництва. Вам достатньо зв'язатися з нашими менеджерами і обговорити деталі замовлення.

Також ви можете замовити витратний абсорбент вуглекислого газу, яким під час наркозу потрібно наповнювати спеціальні контейнери приладів.

Сортування:
Вгору