0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інгаляційні анестетики для ветеринарії

Інгаляційні анестетики для ветеринарії в нашому інтернет магазині Biovet пропонується купити за цінами від виробника. Всі препарати, призначені для загальної анестезії тварин різних розмірів і порід, відрізняються високою якістю, швидкістю індукції, а також відновлення. Використовувати розчини разом зі спеціальними наркозними апаратами можна у ветеринарних клініках, реабілітаційних центрах, хірургічних пунктах при необхідності загальної анестезії тварин для проведення оперативного втручання.

Переваги інгаляційних анестетиків

Анестетики розроблені для загального наркозу і універсальні у використанні. За допомогою пропонованих препаратів можна швидко проводити індукцію анестезії з швидким відновленням вихованця після завершення хірургічного втручання. Основними перевагами інгаляційних анестетиків є:

  • висока якість, повністю відповідна чинним медичним нормам і стандартам;
  • можливість використання для введення в наркоз тварин різних видів, порід, розмірів;
  • зниження вентиляційної реакції дихальної системи на вуглекислий газ;
  • добра переносимість (при відсутності протипоказань і алергічних реакцій на компоненти розчину);
  • мінімальний вплив на внутрішньочерепний тиск;
  • мінімальний вплив на збудливість тварини;
  • швидке медикаментозне введення в глибокий сон з повною відсутністю болю і втратою чутливості;
  • в більшості випадків відсутність подразнення верхніх дихальних шляхів.

Як купити ветеринарні інгаляційні анестетики?

Якщо вам потрібні високоякісні інгаляційні анестетики для ветеринарної практики, то купити такі препарати ви завжди можете в нашому спеціалізованому інтернет магазині Biovet. Зверніть увагу - ціни на всю продукцію, таку як кисневі концентратори, електрокоагулятори, світильники операційні та іншу, у нас оптимально доступні. Є можливість доставки анестетиків по Києву і Україні. Для отримання консультації або допомоги в оформленні замовлення зв'яжіться з нашими менеджерами.

Вгору