При виконанні ультразвукових досліджень як у класичній медицині, так і у ветеринарії використовують спеціальний гель. Але навіщо він застосовується? Що входить до складу гелю для УЗД? Як правильно його вибрати? На всі ці питання є відповіді у спеціалістів компанії Біовет.

Як вибрати гель для УЗД?

Що являє собою гель для УЗД?

Винайдення цього засобу суттєво підвищило ефективність ультразвукових досліджень. Це контактна акустична паста, яка розташовується між датчиком та шкірою тіла пацієнта. Навіщо наносять гель під час проведення досліджень? Він виконує функцію провідника. Завдяки наявності гелю між датчиком та тілом не потрапляє повітря. В результаті акустичний контакт стає максимально якісним, а ультразвуковий сигнал виходить безперервним.

Де придбати гель для УЗД діагностики?

Щоб ультразвукові дослідження були справді коректними, важливо придбати якісне обладнання та витратні матеріали. Велике значення має і те, наскільки правильно вибрано гель для УЗД. Де купити цей засіб — питання цілком риторичне. Адже в нашому інтернет-магазині ви знайдете гель та інші товари такого типу від провідних виробників за помірними цінами. До переваг наших послуг можна віднести пряму співпрацю із виробниками, що є підтвердженням оригінального походження наших товарів. Вони супроводжуються належними сертифікатами та гарантією від виробника.

Гель для УЗД

Як правильно вибрати та купити гель?

У нашому каталозі гель можна вибрати універсального типу, який підходить для будь-яких видів УЗД, у тому числі з доплерографією. Його склад відповідає найвищим стандартам якості та функціональності. Завдяки цьому забезпечується відмінний контакт датчика зі шкірою тіла пацієнта. У нас можна купити гель для УЗД з оптимальними фізико-хімічними характеристиками. Він забезпечить чудову візуалізацію досліджуваного органу. У процесі вибору гелю важливо враховувати такі вимоги:

  • Акустична точність. Широкий вибір частот. Завдяки цьому стає можливим дослідження різних органів, розташованих у тілі на будь-якій глибині.
  • Безпечний склад. Гель має бути нейтральним щодо шкіри пацієнта. Також він не повинен пошкодити датчик через можливу наявність у ньому ацетону, йоду, спирту, масел.
  • Оптимальне ковзання. Гель для УЗД повинен нормально ковзати по шкірі пацієнта, що досліджується, не стікати, утримуватися навіть на вертикальних поверхнях вигинів тіла.
  • Відсутність слідів на поверхні. Після висихання гель не повинен утворювати розводи та плями на датчику, одязі обслуговуючого персоналу або тілі пацієнта.
  • Розчинність у воді. Завдяки такій властивості залишки гелю для ультразвукових досліджень можна видаляти з будь-яких видів поверхонь за допомогою сухої або вологої серветки.
  • Високий рівень в'язкості. Чим вона вища, тим вигідніша для УЗД у плані економії. Також густий гель потрібно наносити на тіло пацієнта лише раз, що сприяє комфортності досліджень.

Відповіді на популярні запитання

Для спеціаліста особливості функціонування гелю зрозумілі. Але для людини непосвяченої може виникнути багато питань. Основні з них такі:

  1. Чому гель в'язкий? Це важливо для того, щоб він не розтікався по тілу та зберігав функціональність у процесі всього дослідження.
  2. Чому гель безпечний для пацієнтів? Просто він не містить агресивних компонентів, тому не викликає подразнення та алергії.
  3. Чому гель має блакитний колір? Це спеціальний хід, щоб не переплутати гель для УЗД з електродним. Адже останній містить солі.

Гель для УЗД у ветеринарії

Пропонуємо вам гель для УЗД купити недорого в інтернет-магазині компанії Біовет. Наші консультанти допоможуть вам визначитися з вибором і оформити замовлення, а також дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять у плані експлуатації ультразвукового обладнання та витратних матеріалів до нього.