0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Монітори пацієнта для ветеринарії

При інтенсивній терапії, анестезії та в реанімаційний період необхідно безперервно здійснювати контроль стану пацієнта. Постійне відстеження головних показників життєдіяльності дає можливість ветлікарю вчасно помічати відхилення і вживати заходів щодо їх усунення. Для цих цілей використовується ветеринарний монітор. Прилад створений для спостереження за функціонуванням життєво важливих параметрів організму тварини при проведенні операцій і в післяопераційний період. За допомогою монітора значно спрощується спостереження за пацієнтами, що перенесли операції під загальним наркозом. Апарат допомагає повністю контролювати роботу життєво важливих органів.

Особливості ветеринарних моніторів пацієнта

Сучасний монітор пацієнта являє собою складний багатофункціональний пристрій, в якому поєднуються функції декількох ветеринарних приладів. Він може комплектуватися термопринтером, датчиками для вимірювання температури тіла, тиску, частоти дихання, мати відведення для ЕКГ, оснащуватися вбудованими акумуляторами, працювати з програмою для аналізу результатів.

Навіть при слабкому кровотоці, сильній вентиляції, підвищеному тиску або температурі повітря якісні ветеринарні монітори забезпечують коректні результати. Їх можна підключати до ПК, зберігати інформацію і відправляти її в електронний архів. На дисплеї пристрою відображається детальна картина фізіологічних функцій організму тварини. Це дозволяє ветеринарам вчасно виявити появу тривожних симптомів і призначити правильну терапію.

Сортування:
Вгору