0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні тонометри

Ветеринарні тонометри є необхідним інструментом, що використовується при огляді тварини. Прилади призначаються для вимірювання частоти серцевих скорочень, а також артеріального, діастолічного і систолічного тиску. Вони відрізняються компактними розмірами, оперативною роботою, високою точністю показників і простотою в експлуатації, що характерно для стандартних апаратів нового покоління.

Вимірювання тиску в ветеринарії

Проведення діагностики з використанням ветеринарних тонометрів повністю безболісне і абсолютно безпечне. Її легко переносять тварини, і при цьому вона не вимагає застосування заспокійливих препаратів, які можуть вплинути на показання вимірів. Дані тонометрии незамінні і допомагають виявити найменші відхилення, що роблять негативний вплив на стан серцево-судинної системи тварини, щоб своєчасно призначити адекватне лікування.

Підвищений артеріальний тиск у домашніх вихованців нерідко є причиною ураження внутрішніх органів і очей. У тварин може розвинутися ниркова недостатність, цукровий діабет, ожиріння, серцеві та інші захворювання. Тому якщо у вихованця існує проблема з нервовою системою, розширені зіниці чи він перестає помічати перешкоди перед собою його необхідно відразу показати ветлікарю.

Регулярне вимірювання тиску і грамотна терапія забезпечать отримання прекрасних результатів.

Точність вимірювання ветеринарним тонометром

Що потрібно для точного вимірювання:

  • Манжета повинна бути накладена на хвіст, середню область передпліччя або задню кінцівку.
  • Розмір манжети повинен відповідати діаметру кінцівки або хвоста.
  • Найбільш точні результати виходять при розташуванні тварини на боці (коли манжета знаходиться на одному рівні з серцем).
  • Проведення серії вимірювань з 3-5 тестів.
  • Спокій тварини (прийом заспокійливих засобів може негативно позначитися на результатах).
Вгору