0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Електрокардіографи для ветеринарії

Ветеринари використовують електрокардіографи для дослідження роботи серця і виявлення порушень в серцевому ритмі тварин. Їх застосування дозволяє легко виявити наявні проблеми з серцем у чотириногих вихованців і призначити ефективне лікування. Прилад інформує терапевта про діяльність серцевої системи у вигляді кардіограми, лікар, в залежності від розташування зубців і довжини інтервалів, визначає наявність патологій і змін, що відбулися з віком. Апарати поділяються на портативні і стаціонарні, можуть мати термодрук або чорнильний варіант запису. За допомогою портативних пристроїв ветеринар отримує можливість відвідати чотириногих пацієнтів на дому або безпосередньо в місцях їх розведення, що дуже зручно.

Кожна модель кардіографа оснащується модулем посилення і реєстрації біопотенціалів серця, стрічково-паперовим механізмом, блоком керування і живлення. Дані про стан організму тварини надходять до блоку реєстрації за допомогою кабелів, які відрізняються кольором або маркуванням. Прилад заземлюється, має захист від спотворень і зовнішніх полів.

Особливості застосування ветеринарних електрокардіографів

Застосування електрокардіографа в ветеринарії складається з наступних етапів:

  • Для утворення струмопровідного середовища місця фіксації датчиків змочуються електролітними розчинами.
  • Оскільки тварини покриті шерстю, електороди-присоски встановлюються тільки на кінцівках, виключаючи область грудей на відміну від людини.
  • Тварина під час обстеження може перебувати в будь-якому положенні: сидіти, лежати на боці або стояти. При повторному спостереженні вона повинна приймати таку ж позицію, як і при первинному.

Електрокардіограф є незамінним приладом у ветеринарній медицині, оскільки дозволяє оперативно отримати дані про роботу серця тварини без нанесення йому будь-якої шкоди.

Як купити електрокардіографи?

Щоб купити електрокардіографи для ветеринарії, монітори пацієнта, пульсоксиметри, ветеринарні тонометри, скористайтеся зручними фільтрами каталогу «Biovet». Якщо виникли питання - зв'яжіться з нашими операторами. Оформити замовлення можна через корзину 24/7, по телефону або через on-line заявку.

Вгору