0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні пульсоксиметри

Діагностика стану здоров'я тварини полягає в вимірі ключових параметрів, а також визначенні пульсу і кількості кисню в крові під час хвороби і при проведенні операцій з метою підбору допустимої дози наркозу. Для таких цілей призначені пульсоксиметри, широко використовувані в лабораторіях, ветеринарних клініках і тваринницьких господарствах. Ці прилади досить надійні, зручні і прості в експлуатації.

Для чого потрібні ветеринарні пульсоксиметри?

Дані про стан кровообігу і дихання необхідні для своєчасного виявлення захворювань, що супроводжуються хронічною гіпоксією. Отримана за допомогою пульсоксиметра інформація потрібна для виявлення потреби в підключенні штучної вентиляції. При її своєчасному підключенні в переважній більшості випадків вдається врятувати життя пацієнтів ветеринарних клінік.

Робота пульсоксиметра заснована на варіативному поглинанні світла в залежності від його насичення киснем. При необхідності можна здійснювати передачу отриманих даних на ПК, зберігати їх і роздруковувати. Це забезпечує контроль ефективності лікування і дає можливість вносити в нього необхідні корективи.

Кожна ветеринарна клініка повинна бути оснащена пульсоксиметром, а також ЕКГ, ветеринарним тонометром, отоскопом і іншим діагностичним обладнанням, яке в повній мірі представлено в каталозі компанії "Біовет". Відрізняючись компактними розмірами і високою функціональністю, пульсоксиметри надають ветеринару найбільш достовірні дані про роботу життєво важливих систем організму, на основі яких приймається рішення про призначення максимально результативного лікування.

Вгору