0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Кисневі концентратори для медицини та ветеринарії

Концентратори кисню - ефективні пристрої для лікування і відновлення організму тварин

Навколишнє повітря складається не тільки з кисню, а й з азоту і домішок. Щоб отримати чистий оксиген, необхідно використовувати кисневе обладнання. Апарат, здатний виділяти молекули кисню з атмосфери, а потім формувати потоки тільки з даного елементу називається кисневим концентратором.

Кисневий концентратор для медицини застосовують в рамках спеціальної терапії, коли хворому подають елемент не в стислому вигляді, а в більш високій концентрації, ніж у навколишньому середовищі, але молекули при цьому розташовуються не так щільно. Надання невідкладної допомоги часто супроводжується застосуванням концентратора, який здатний швидко виробити кисневу суміш у певному співвідношенні.

Концентратор кисню для ветеринарії застосовують в ветеринарних лікувальних установах, зоопарках, в зоомагазинах. В лікувально-оздоровчих цілях для ветеринарії концентратори кисню необхідні при:

  • легеневій недостатності тварин;
  • анемії;
  • після перенесеного захворювання для відновлення організму.

Для сільського господарства наявність кисневого концентратора значно полегшує процес відновлення ВРХ після планових щеплень, перенесених захворювань та інфекцій в різні пори року. Можливі отруєння корів, собак або свиней негативно позначаються на стані тварини, з'являється млявість і погіршується апетит. Набряк легень у тварин часто проявляється в зимову пору року. Для організації ефективного лікування в відновлювальний період необхідно замовити кисневий концентратор.

Медичні концентратори кисню - раціональне співвідношення вартості і функціональних можливостей

На вартість концентратора впливає призначення використання, а також об'єм виробленого кисню. Існують мобільні апарати для установки в невеликих приміщеннях, автомобілях, а для великих медичних установ використовують професійні пристрої. В Україні концентратори кисню реалізує компанія Біовет. У каталозі представлено більше 10 моделей пристроїв з виробництва кисню. Ціна найдорожчих моделей не перевищує 13000 грн. Такі моделі ідеально підходять для лікування захворювань дихальної системи. Для хворих на бронхіальну астму або лікування респіраторних інфекцій в домашніх умовах компактні і недорогі варіанти типу 7F-1 - оптимальний варіант.

Купити концентратори в будь-якому місті України, а також анестезіологічне обладнання, інгаляційні анестетики, інфузомати (перфузори), шприцеві дозатори та інше обладнання можливо безпосередньо з сайту, тільки потрібно вказати умови доставки.

Сортування:
Вгору