Від насиченості повітря киснем багато в чому залежить здоров'я і людини, і тварини. Сучасна цивілізація істотно зіпсувала якість атмосфери. Але люди навчилися і очищати повітря. Якщо мова йде про лікувальні завдання, то для цього використовуються медичні та ветеринарні кисневі концентратори. Купити в Україні їх можна різних видів, потужностей, продуктивності через наш інтернет-магазин. Наші консультанти допоможуть розібратися з вибором моделі даних пристроїв, що оптимально підходить для даного конкретного покупця. У тому числі з урахуванням сили потоку кисню, що видається.

Що собою являє сила потоку кисневого концентратора з каталогу будь-якого виробника?

Існує багато критеріїв вибору такого обладнання, як кисневий концентратор. Одним з основних є рівень сили потоку. Від нього залежить, наскільки правильно буде обраний апарат і чи зможе він подавати кисень необхідної концентрації.

Актуальність сили потоку як критерію вибору концентратора

Склад атмосферного повітря відомий навіть школяреві. І наявність кисню в ньому ніяк не 100%, навіть в найідеальніших умовах. Нормальний вміст кисню в повітрі — 21 відсоток. Якщо його буде більше, то організм просто отримає отруєння. Якщо правильно вибрати і замовити ветеринарний кисневий концентратор в інтернет-магазині Biovet, то він забезпечить надходження кисню в кількості 80 або навіть 90% від всього, що нагнітається. Найвищий рівень насиченості — 95%. Водночас сила потоку — це кількість кисню, яку апарат видає за одну хвилину. Вимірюється цей показник в літрах. Визначити оптимальний рівень потоку для конкретного пацієнта може лікар.

Різновиди концентраторів по силі потоку кисню

Всі сучасні кисневі концентратори для ветеринарії та медицини, замовити з доставкою які можна, в тому числі в нашому інтернет-магазині, відрізняються рівнем продуктивності або потоку кисню. За даним критерієм найбільш поширеними є такі прилади з об'ємом кисню, що видається:

  • 1 л. Це невеликі апарати, переважно мобільні, розраховані на використання в лікувальних закладах, на виїзді і в домашніх умовах.
  • 3 л. Такі прилади також можуть бути мобільними. Є досить легкими і компактними. Їх використовують в лікувально-профілактичних цілях, в тому числі вдома.
  • 5 л. Дані моделі вважаються напівпрофесійними. Їх використовують при здійсненні відновної кисневої терапії в лікарнях.
  • 10 л. Максимально потужні, високопродуктивні прилади. Вони мають великий розмір і вагу, використовуються в реанімації і хірургічних відділеннях.

Критерії вибору концентратора за продуктивністю

Якщо вам потрібно купити кисневий концентратор за продуктивністю, в Києві та інших містах України це найзручніше зробити через наш інтернет-магазин. У нас пропонуються прилади даного типу з найгіднішими параметрами за помірними розцінками. Якщо вам потрібно вибрати модель для спа-салону, фітнес-центру або для домашнього застосування, то вам достатньо буде апарату з продуктивністю від 1 до 5 л кисню у хвилину. Якщо в домашніх умовах вам знадобиться збільшити потік кисню, то навіть 1-літровий агрегат можна переналаштувати на подачу 3 або 5 л повітря. Однак в його складі кисню буде вже майже наполовину менше. Для лікувально-профілактичних центрів, санаторіїв, відділень реанімації, операційних оптимально підійде концентратор, який видає до 10 л кисню у хвилину. Така продуктивність властива тільки потужним приладам. Зовні вони більші, в основному не підлягають перенесенню.

У нашому інтернет-магазині ви можете кращі ветеринарні кисневі концентратори замовити з доставкою Україною. Їх продуктивність, тобто сила потоку кисню, буде саме такою, яка заявлена в характеристиках товару.