Функціональність устаткування, що застосовується у ветеринарії, багато в чому залежить від його здатності працювати на виїзді, поза доступом до електромережі. Але часто акумулятори та зарядні пристрої, що йдуть у базовій комплектації, виявляються недостатньо продуктивними. А з багатьох причин вони можуть вийти з ладу. Але де та як правильно вибрати якісний зарядний пристрій для ветеринарного обладнання? Переваги наших приладів такого типу будуть поза конкуренцією щодо якості та вартості. А наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Вибір та переваги зарядних пристроїв для ветеринарного обладнання

Як правильно вибрати зарядний пристрій для ветеринарного обладнання?

Обладнання, що використовується у сучасній ветеринарії, відрізняється високим рівнем автономності. Однак прилади, що його забезпечують, потребують періодичної підзарядки. Здійснювати її дозволять якісні зарядні станції та зарядні пристрої для ветеринарного обладнання. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Це продукція найкращих сучасних виробників на вигідних для наших покупців умовах.

Основні різновиди зарядних пристроїв

В першу чергу такі прилади розрізняють за конструкцією та внутрішнім наповненням. Вони бувають аналоговими та трансформаторними. Блок живлення може бути вбудованим чи виносним. Найсучаснішими вважаються такі прилади інверторного чи імпульсного типу.

Зарядні станції для ветеринарного обладнання

Характеристики та переваги різних зарядок

Перш ніж вибрати та замовити зарядний пристрій для ветеринарного обладнання, варто ознайомитись з особливостями різних його варіантів. Основні відмінні характеристики цих приладів такі:

  • Трансформаторні. Такі зарядки мають елементарну електронну систему. Це прилади з великими розмірами та досить великою масою. Вага залежить від виду обмотки, яка займає у ньому основну частку. Якщо вона слабка, то струм продукується невеликий.
  • Аналогові зарядні прилади із вбудованим блоком живлення. Якщо обладнання не надто потужне, то і цей вид повербанку до нього вибирається з невеликим функціоналом. Але в процесі вибору важливо враховувати рівень струмового навантаження та швидкості процесу заряджання.
  • Аналогові прилади із зовнішнім блоком живлення. У них входить два блоки — зарядний та мережевий. Електронна база здебільшого стандартна. Вона аналогічна приладам із вбудованим блоком. Але в цьому випадку немає радіатора, призначеного для відведення тепла.
  • Імпульсні. Ці пристрої використовуються для складного обладнання. Вони відрізняються компактними розмірами, видачею високого зарядного струму, наявністю захисту батареї та самого приладу. Заряджання відбувається дуже швидко. Напруга при цьому постійна, 25 В.
  • Smart зарядний пристрій. Для ветеринарного обладнання замовити такі прилади вигідно, оскільки вони здійснюють тестування мережі, встановлюють потрібну напругу та необхідну силу струму. Також такі зарядки протистоять формуванню ефекту пам'яті в акумуляторі. Повна зарядка відбувається лише за 1-1,5 години.

Зарядні пристрої для ветеринарного обладнання

Рекомендації щодо вибору зарядних пристроїв

Якщо купити зарядний пристрій для ветеринарного обладнання, на якому встановлена літій-іонна батарея, він повинен бути призначений саме для неї. Не може бути в такому випадку встановлений аналогічний пристрій, розроблений під нікель-кадмієвий акумулятор. Адже це призведе до виходу з ладу самої батареї, і зарядного пристрою. Ідеальним буде вибір акумулятора та зарядки одного й того самого виробника, з максимальною сумісністю.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити зарядні пристрої для ветеринарного обладнання з доставкою по Україні. Ціни на них у нас цілком доступні. При цьому ми гарантуємо оригінальність пропонованих приладів та кваліфіковану допомогу консультантів. Таким чином ви зможете придбати зарядний пристрій, який забезпечить високу функціональність обладнання, що використовується.