0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Безприладні ІФА набори

Безприладні ІФА набори, пропоновані каталогом інтернет-магазину Biovet, в ветеринарії використовуються для експрес визначення різних захворювань у тварин шляхом дослідження крові, мазків, рідин. Оперативність і точність отримання результатів імунохроматографічних аналізів дозволяє швидко і якісно надати допомогу вихованцеві. Використовувати дані вироби можна в спеціалізованих медичних центрах, діагностичних лабораторіях. Якість наборів гарантована виробником і відповідає вимогам діючих стандартів.

Купити безприладні ІФА набори недорого

Представлені каталогом тест-набори розроблені спеціально для тварин, і призначені для диференціальної діагностики. Застосовуючи дану продукцію, можна здійснювати аналіз різних зразків (в залежності від типу тесту), але в кожному випадку з високою точністю. До основних переваг продукції відносяться такі чинники:

  • простота використання;
  • універсальність;
  • оперативність отримання результатів;
  • висока чутливість;
  • широкий спектр діагностики.

У нашому інтернет-магазині купити безприладні ІФА набори ви можете за оптимально доступною ціною. Завдяки прямим поставкам від виробників, ми пропонуємо продукцію для ветеринарії, таку як гематологічні реагенти, біохімічні реагенти, тест набори, тести на групи крові і багато іншого, без посередницьких націнок. Співпрацюючи з Biovet, ви не тільки отримуєте якісні товари, а й істотно економите на закупівлях навіть невеликих партій. Телефонуйте, щоб отримати консультацію менеджера, допомогу в оформленні замовлення або інформацію про можливості партнерства.

Сортування:
Вгору