0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Експрес-тести для аналізу сечі

Тест-смужки для аналізу сечі дозволяють проводити діагностику в процесі профілактичних диспансерних обстежень, моніторинг перебігу хвороби, контроль ефективності лікування. Реагентні смужки, які пропонує наш інтернет-магазин Biovet, є швидким, сучасним методом «сухої хімії» для здійснення аналізу сечі з метою виявлення кількісного та якісного складу досліджуваної рідини. Продукція має гарантовану виробником високу якість, відповідає діючим нормам і вимогам стандартів.

Переваги тест-смужок для аналізу сечі

Використовувати представлені нашим каталогом тест-смужки просто, зручно, допускається в польових умовах. Біохімічний склад сенсорної зони смужок оптимальний для найбільш популярних видів досліджень. Результати аналізів, які здійснюються із застосуванням спеціальних індикаторів, зчитуються візуально, за допомогою обладнання та надають інформацію про:

  • стан нирок;
  • вуглеводний обмін;
  • захворювання печінки;
  • порушення білкового обміну;
  • інфікування сечостатевої системи;
  • стан кислотно-лужного балансу і не тільки.

Монофункціональні або поліфункціональні тест-смужки для аналізу сечі придбати в інтернет-магазині Biovet ви можете за найбільш доступною ціною від виробника. Щоб замовити експрес-аналізатори, тести на групи крові, дерматологічні середовища, гематологічні барвники, аналізатори сечі і багато чого іншого, достатньо зв'язатися з нами за телефоном або через он-лайн форму. Якщо потрібна консультація щодо продукції або допомога в складанні замовлення - телефонуйте.

Сортування:
Вгору