Хірургічні операції, які виконуються тваринам, не особливо відрізняються від аналогічних заходів у класичній медицині. Тому й устаткування використовується найчастіше ідентичне. Один з найпоширеніших приладів і в медицині, і ветеринарії — електрокоагулятор. Купити в Україні такий пристрій доречно для ветеринарних клінік і хірургічних кабінетів. І кращі моделі представлені в каталозі інтернет-магазину Біовет.

Що собою являє ветеринарний електрокоагулятор з каталогу Біовет?

Прилади даного типу є відмінною підмогою для будь-якого ветеринарного хірурга. Вони незамінні в процесі різання тканин і органів, коагуляції дрібних і великих судин. Використання анестезії при цьому може бути мінімальним. Одна з переваг, якою володіють ветеринарні електрокоагулятори від інтернет-магазину Біовет, — це доступність для використання в клініках різних спрямувань і масштабів. В основі функціонування обладнання — високочастотний електричний струм. У конструкцію апарату входить два компоненти: власне, електронний блок і педаль для керування ногою. При виконанні хірургічних маніпуляцій використовуються електроди особливого типу. Вони керуються через електрокоагулятор. Для ветеринарії купити в Києві, Харкові, Миколаєві та інших населених пунктах України такі пристрої вигідніше через наш сайт, оскільки ми пропонуємо гарантовано фірмові вироби. Це продукція кращих вітчизняних і закордонних виробників.

Які завдання і основні різновиди ветеринарного електрокоагулятора?

Будь-яка операція — це ризик виникнення великої крововтрати. Відмінною альтернативою затискачам і тампонам є електрокоагулятор. Для ветеринарії замовити таке обладнання важливо, щоб полегшити роботу хірурга, що виконує операції на черевній порожнині, в органах зору, серцево-судинній системі та в разі травмування пацієнтів.

Основні методи електрокоагуляції

Дані пристрої виробляються в широкому асортименті. Вони відрізняються стандартними і унікальними характеристиками. Сьогодні найчастіше застосовуються такі стандартні методи коагуляції:

  • Монополярний. В цьому випадку електрика подається на електрод, що формою нагадує олівець. Він може виконувати розсічення тканин без кровотечі. З його допомогою кров легко зупиняється. Поворотний контакт фіксується на тілі пацієнта. Тобто, електрика проходить крізь його тканини і повертається на генератор.
  • Біполярний. В цьому випадку застосовується високочастотна електрика з високою напругою. Дана технологія травмонебезпечна. Тому такий ветеринарний електрокоагулятор купити і використовувати рекомендується для роботи з великими судинами. Крім розсічення і запаювання судин, електрод ще й зварює тканини тіла пацієнта.
  • Фульгураційний. Цей апарат ще більш травмонебезпечний. Діє він на зразок монополярного коагулятора. З його допомогою можна зупиняти найінтенсивніші кровотечі, характерні для ампутації кінцівок. Також прилад застосовують під час операцій на паренхіматозних, щільних органах, тобто печінці, селезінці, підшлунковій.
  • Спрей-коагуляція плазмового типу. В цьому випадку застосовується безконтактна дія струмом, спрямована на зупинку кровотечі. Струм при цьому має консистенцію плазми. По суті він знаходиться на відстані 2-15 мм від поверхні тіла пацієнта. Таким чином вдається уникнути травмування та досягти найвищого рівня гемостатичного впливу.

Рекомендуємо вам такі актуальні прилади, як ветеринарний електрокоагулятор, купити недорого в нашому інтернет-магазині Біовет. Дане обладнання прослужить вам багато років, не втрачаючи вихідних характеристик, полегшуючи роботу хірурга і рятуючи життя таких особливих пацієнтів.